نمایندگی تعمیرات فتوکپی توشیبا 02122904236 - 02144827584

دانلود درایور پرینتر توشیبا Toshiba e-STUDIO 2329A Photo Coppier

3.7
(3)

دانلود درایور پرینتر توشیبا Toshiba e-STUDIO 2329A Photo Coppier

دانلود درایور پرینتر توشیبا Toshiba e-STUDIO 2329A Photo Coppier توسط نمایندگی توشیبا را برای شما مشتریان گرامی در این قسمت قرار می دهیم. به وسیله این نرم افزار شما می توانید پرینتر دستگاه فتوکپی توشییا Toshiba e-STUDIO 2329A Photo Coppier را براحتی نصب کنید. بدیهی است در صورت موفق نشدن در نصب می توانید با نمایندگی توشیبا که شماره تماسهای خدمات پس از فروش توشیبا در صفحه موجود هستند تماس بگیرید، تا کارشناسان شرکت شما را در امر نصب راهنمایی کنند یا در صورت نیاز در محل دستگاه فتوکپی توشیبای شما حضور بعمل رسانند و پرینتر دستگاه توشیا را نصب کنند.

Toshiba e-STUDIO 2329A Photo Coppier
Toshiba e-STUDIO 2329A Photo Coppier

لینک نصب دانلود درایور پرینتر توشیبا Toshiba e-STUDIO 2329A Photo Coppier

https://www.driverscape.com/download/Toshiba%20e-STUDIO%202329A%20Photo%20Coppier

نمایندگی توشیبا ، یک مجموعه قدرتمند و چند جانبه است. که به صورت حرفه ای در زمینه فروش و تعمیر انواع محصولات این کمپانی فعالیت می کند. ما در نمایندگی توشیبا به دنبال این هستیم که کاربران بتوانند کلیه نیازهای خود در این دو حوزه را. برطرف نموده و نیازی به مراجعه به چند تعمیرگاه خدماتی مختلف نداشته باشند. در همین راستا نیز مدیریت این نمایندگی. توشیبا ، از مجرب ترین کارشناسان فروش و تعمیرات دعوت به عمل آورده تا بر فعالیت های واحدهای مختلف نظارت داشته. باشند. به این ترتیب شما در واحد فروش و تعمیرات ، شاهد حضور مجرب ترین کارشناسان فروش و تعمیرات هستید که کامل. ترین اطلاعات را در مورد مشخصات فنی محصولات توشیبا به شما ارائه می دهند.

معرفی دستگاه کپی توشیبا Toshiba e-STUDIO 2329A Photo Coppier

دستگاه کپی توشیبا 2329A از نوع کپی سیاه و سفید می باشد که جایگزین مدل دستگاه کپی ای استودیو Toshiba e-STUDIO 2329A Photo Coppier شده است. همان طور که میدانید توشیبا از بهترین مارک های دستگاه کپی است که این مدل قابلیت کپی، اسکن، پرینت را داراست. از معایب این دستگاه می توان به نداشتن قابلیت فکس اشاره نمود.

معرفی دستگاه کپی توشیبا e-studio 6508 برای مدارس، اداره ها، فروشگاه ها و شرکت ها توصیه می شود. از کالاهای مرتبط با این دستگاه کپی سیاه و سفید  می توان به دستگاه کپی توشیبا Toshiba e-STUDIO 2329A Photo Coppier، دستگاه کپی شارپ Sharp AR-6023N و دستگاه کپی ای استودیو Toshiba e-STUDIO 2329A Photo Coppier اشاره نمود.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 3.7 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a comment

error: Content is protected !!
Call Now Button