نمایندگی تعمیرات فتوکپی توشیبا 02122904236 - 02144827584

نگهداری از قطعات توشیبا

نگهداری از قطعات توشیبا

5
(3)

نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا استانداردهای نگهداری از قطعات توشیبا و سرویس های مرتبط با تعمیر فتوکپی توشیبا در دو بخش خدمات نرم افزاری و خدمات فنی به کاربران گرامی ارائه می گردد. متخصصان حاضر در نمایندگی توشیبا تمامی مشکلات نرم افزاری و فنی دستگاه های فتوکپی توشیبا را در کمترین زمان ممکن و با هزینه ای مناسب رفع خواهندکرد. زمان عیب یابی هر دستگاه با توجه به مورد تعمیری و نوع دستگاه متفاوت بوده و مراحل عیب یابی و تشخیص ممکن است. بین یک تا ده روز ادامه داشته باشد.

جهت رفاه حال و رضایت مشتریان گرامی، کارشناسان فنی مرکز تعمیر کپی توشیبا هزینه تعمیر را به صورت تقریبی اعلام کرده و در صورت رضایت مشتری فرآیند تعمیر را آغاز خواهند کرد. مراجعان به این مرکز می توانند پس از تعمیر فتوکپی توشیبا از خدمات گارانتی مرتبط با این سرویس، بهره مند گردند. لازم به ذکر است کیفیت خدمات رسانی به مشتریان گرامی توسط واحد C R M (ارتباط بامشتریان) به دقت مورد بررسی قرار می گیرد. جهت تماس با ما از طریق راه های ارتباطی موجود درسایت اقدام فرمایید. دیگر نمایندگی توشیبا در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

فرم سفارش آنلاین نمایندگی کپی توشیبا:
  بلید دستگاه فتوکپی توشیبا و نگهداری از قطعات توشیبا

  بلید یکی از قطعات موجود در دستگاه فتوکپی توشیبا است. که احتمال بروز خرابی در آن وجود دارد. در صورت خرابی این قطعه نیاز است تا اقدامات لازم جهت تعویض یا تعمیر آن انجام پذیرد. همانگونه که می‌دانید بلید قطعه‌ای از پلاستیک الکتریکی خنثی است. که پس از انجام عملیات چاپ تونر مازاد باقی مانده بر روی گیرنده نوری یا درام را (وظیفه درام انتقال تونر بر روی کاغذ است) پاک می کند. به عبارتی دیگر بلید دستگاه کپی توشیبا کمک می‌کند. تا تونرها، به جای حرکت به سمت کاغذ، به درون مخزن مخصوصی منتقل شوند. که برای همین کار در کارتریج تعبیه شده‌اند.

  در صورتی که خرابی بلید غیرقابل تعمیر باشد. با یک نمونه نو و اورجینال جایگزین می‌گردد. (در صورت نیاز به سرویس‌های مرتبط با تعمیر و تعویض این قطعه می‌توانید. از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات توشیبا تماس بگیرید)

  تعمیر بلید دستگاه کپی توشیبا و نگهداری از قطعات توشیبا

  در تعمیر بلید دستگاه کپی توشیبا ابتدا سیم شارژر، سپس درام و در نهایت بلید دستگاه کپی خارج می‌شود. پس از خارج کردن بلید، بررسی‌های لازم بر روی این قطعه انجام می‌شود تا نیاز یا عدم نیاز به تعویض یا تعمیر بلید مشخص گردد. در صورتی که نیاز به تعویض بلید دستگاه کپی باشد، توصیه می‌شود، این قطعه پس از تعویض، حتماً به تونر آغشته ‌گردد. (تا از گیر کردن‌های احتمالی آن جلوگیری شود.

  گیر کردن بلید ضمن اختلال در فرآیند چاپ، سبب خط افتادن بر روی درام نیز می‌گردد). جهت بهبود هر چه بیشتر کیفیت چاپ می‌توان در حین تعویض بلید دستگاه کپی توشیبا، سیم شارژر دستگاه کپی را نیز تعویض کرد. نکته آخر اینکه در صورت امکان پس از باز کردن قطعات، سعی کنید.

  تشریح اصول و استانداردهای نگهداری از بلید دستگاه فتوکپی توشیبا 

  توصیه نمایندگی توشیبا نگهداری از بلید دستگاه فتوکپی توشیبا:نخستین و البته مهم‌ترین نکته‌ای که درباره بلید دستگاه فتوکپی توشیبا قابل ذکر است آن است. که مخزن‌های آن هر چند وقت یکبار تخلیه شود.

  خرابی بلید دستگاه فتوکپی توشیبا:لبه بلید، از پلاستیک بسیار حساسی تشکیل شده است. که خراش و یا دفرمه شدن آن، افت کیفیت چاپ را در پیخواهد داشت. معمولاً آنچه که سبب خرابی و اختلال در عملکرد بلید دستگاه فتوکپی توشیبا می‌گردد استهلاک آن است. کار کردن بیش از حد این قطعه و عدم تعویض آن، حتی ممکن است. به شکستگی این قطعه نیز بیانجامد.

  نکات مهم درباره تعویض بلید:اگر قصد تعویض بلید دستگاه فتوکپی توشیبا را دارید دقت نمایید. که حتما لبه بلید را به مقدار کمی پودر بچه آغشته کنید. تا موقع تماس گرفتن با درام اصطلاحاً قفل نکند.

  تمیز کردن و گردگیری بلید دستگاه کپی توشیبا:کارشناسان تعمیر کپی توشیبا توصیه می کنند. پاکسازی و تمیز کردن بلید دستگاه فتوکپی توشیبا بدون استفاده از هرگونه محلولی انجام شود. برای تمیز کردن بلید بهتر است از محلولی استفاده نکنید و نیازی نیست با محلول خاصی بلید را تمیز کنید.

  نگهداری از قطعات توشیبا

  نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا زبده‌ترین و متخصص‌ترین کادر فنی تعمیرات دستگاه های کپی را به همکاری فراخوانده و بدین واسطه قادر به تعمیر و اصلاح تمامی مدل‌های دستگاه کپی گشته است. کیفیت تعمیر در مرکز تعمیرات دستگاه کپی توشیبا ضمن تجربه و تخصص کارشناسان، مرهون ابزارآلات پیشرفته‌ای است که مطابق با به‌روزترین فناوری‌های تعمیر، تهیه و خریداری شده‌اند. این امر ضمن سرعت‌بخشی و کیفیت‌دهی به خدمات ارائه شده، رضایت مشتریان این مرکز را در پی داشته است. کلیه سرویس های ارائه شده در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا به دلیل اطمینان از سطح کیفی خدمات انجام شده. دارای گارانتی و ضمانت است.

  برخی از خدمات و نگهداری از قطعات توشیبا به شرح ذیل می باشد:

  گارانتی تعمیراتی نمایندگی کپی توشیبا شامل تمامی قطعات تعویض شده در فاکتور می باشد. که بیست هزار برگ از کنتور بعد از تعمیر الی شش ماه گارانتی تعویض قطعات دارد و نمایندگی کپی توشیبا در صورت هرگونه اشکال در دستگاه فتوکپی توشیبا بعد از تعمیرات نمایندگی کپی توشیبا موظف است بدون هیچ گونه هزینه رفع ایراد کند.

  • عیب یابی و تعمیر Scan Unit دستگاه کپی توشیبا تعویض Scan Unit دستگاه کپی توشیبا
  • تعمیر و عیب یابی  Transporter Unit دستگاه کپی توشیبا / تعویض Transporter Unit دستگاه کپی
  • عیب یابی و تعمیر Paper Stop Unit دستگاه کپی توشیبا / تعویض Paper Stop Unit دستگاه کپی
  • تعمیر و عیب یابی  Optical Unit دستگاه کپی توشیبا / تعویض Optical Unit دستگاه کپی توشیبا
  • عیب یابی و تعمیر S P F دستگاه کپی توشیبا / تعویض SPF دستگاه کپی توشیبا
  • تعمیر و عیب یابی  A D F دستگاه کپی توشیبا / تعویض ADF دستگاه کپی توشیبا
  • عیب یابی و تعمیر Duplex دستگاه کپی توشیبا / تعویض Duplex دستگاه کپی توشیبا
  • تعمیر و عیب یابی  DEVELOPER Unit دستگاه کپی توشیبا / تعویض DEVELOPER Unit دستگاه کپی توشیبا
  • عیب یابی و تعمیر Main Board دستگاه کپی توشیبا تعویض Main Board دستگاه کپی توشیبا
   • تعمیر و عیب یابی  AC Power دستگاه کپی توشیبا /  تعویض AC power دستگاه کپی توشیبا
   • عیب یابی و تعمیر DC Power دستگاه کپی توشیبا / تعویض DC Power دستگاه کپی توشیبا
   • تعمیر و عیب یابی  Sorter دستگاه کپی توشیبا / تعویض Sorter دستگاه کپی توشیبا
   • عیب یابی و تعمیر Finisher دستگاه کپی توشیبا / تعویض Finisher دستگاه کپی توشیبا
   • تعمیر و عیب یابی  Stapler Unit دستگاه کپی توشیبا / تعویض Stapler Unit دستگاه کپی توشیبا
   • عیب یابی و تعمیر Discharge دستگاه کپی توشیبا / تعویض Discharge دستگاه کپی توشیبا
   • تعمیر و عیب یابی  Blank Lamp دستگاه کپی توشیبا / تعویض Blank Lamp دستگاه کپی توشیبا
   • عیب یابی و تعمیر Dram Unit دستگاه کپی توشیبا / تعویض Dram Unit دستگاه کپی توشیبا
   • تعمیر و عیب یابی  Paper Feed Unit دستگاه کپی توشیبا / تعویض Paper Feed Unit دستگاه کپی توشیبا
   • عیب یابی و تعمیر Fusing Unit دستگاه کپی توشیبا / تعویض Fusing Unit دستگاه کپی

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 3

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Leave a comment

  error: Content is protected !!
  Call Now Button