نمایندگی تعمیرات فتوکپی توشیبا 02122904236 - 02144827584

آدرس نمایندگی مجاز تعمیر فتوکپی توشیبا

آدرس نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا

5
(6)

http://www.driverscape.com/download/toshiba-e-studio166

آدرس نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا

آدرس نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا ، در غرب تهران  و شمال تهران را خدمت شما مشتریان گرامی توشیبا ، ارائه می دهیم. تمامی خدمات و قطعات نمایندگی توشیبا در محل دستگاه با قطعات اورجینال و بیست هزار برگ الی یک سال با فاکتور رسمی نمایندگی توشیبا و تاییدیه قیمتهای اتحادیه خدمت شما مشتریان گرامی توشیبا عرضه می گردد. شاید این پرسش برای شما مشتریان گرامی نمایندگی توشیبا پیش بیاد که چگونه نمایندگی اصلی و غیر اصلی توشیبا را تشخیص بدهید. در زیر نکاتی در این زمینه یادآور می شویم که برای این پرسش شما پاسخی باشد:

  1. نمایندگی غیر اصلی به شما فاکتور رسمی توشیبا نمیدهد.
  2. نمایندگی غیر اصلی ،دستگاه فتوکپی توشیبای شما را برای تعمیر به شرکت حمل می کند.(دلیل حمل دستگاه فتوکپی توشیبای شما تعویض قطعات اورجینال شما با قطعات غیر اورجینال می باشد. دلیل دیگر به دلیل ناتوانی در تعمیرات به مدت یک هفته دستگاه شما را نگه داشته تا از این طریق بتوانند با مشاوره دستگاه را اگر درست شد درست کنند با قطعات غیر اورجینال و کیفیت پایین و هزینه ایاب و ذهاب هم روی دوش مشتری گرامی اضافه کنند.)
  3. نمایندگی غیر اصلی در گوگل داری چندین سایت با شماره های اصولا 4 یا 5 رقمی دارد که به دلیل توانایی در طراحی سایت مشتری را فریب دهند که شرکت اصلی می باشند.

آدرس نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا را در زیر خدمت شما عزیزان ارائه می دهیم. تمامی خدمات در محل مشتری با گارانتی یک سال الی بیست هزار برگ انجام می گردد:

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 6

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a comment

Call Now Button
error: Content is protected !!