نمایندگی تعمیرات فتوکپی توشیبا 02122904236 - 02144827584

نمایندگی دستگاه کپی توشیبا

5
(1)

نمایندگی دستگاه کپی توشیبا

نمایندگی دستگاه کپی توشیبا جهت ارائه هر چه تخصصی تر خدمات به کاربران خویش، پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا را در اختیار کادر فنی و کارشناسان حاضر در نمایندگی توشیبا قرار داده است. و در تلاش است تا با رفع نواقص و اشکالات مطرح شده از سوی کاربران و مشتریان گرامی بالاترین سطح کیفی خدمات را در دو حوزه تعمیر و فروش، به آنان ارائه نمایند. مزیت ویژه نمایندگی توشیبا حضور ناظرانی از سوی شرکت سازنده (شرکت توشیبا) و نظارت بر سطح کیفی خدماتی است که توسط کارشناسان و کارکنان حاضر در این مجموعه ارائه می گردد.

کارشناسان نمایندگی توشیبا تمامی توان و امکانات خویش را به کار بسته اند. تا خدماتی لایق و سزاوار نام توشیبا به کاربران آن ارائه دهند. امتیازات دیگر نمایندگی توشیبا صرفه‌جویی در زمان و هزینه، سرعت بالای انجام تعمیرات، انجام مشاوره پیش از تعمیر و اعلام نتیجه‌ی نهایی پس از تعمیر و سرویس دستگاه‌هایی است. که سایر همکاران قادر به تعمیر آنها نبوده‌اند.

سفارش آنلاین برای تعمیرات دستگاهای فتوکپی و پرینتر از نمایندگی توشیبا در تهران:
  خدمات نمایندگی دستگاه کپی توشیبا

  نمایندگی دستگاه کپی توشیبا در «بخش فروش»، تأمین‌کنندۀ دستگاه ها و قطعات مرتبط با دستگاه های کپی توشیبا و در بخش «خدمات پس از فروش» ارائه‌دهنده خدمات تعمیر، بازسازی و ترمیم دستگاههای کپی توشیبا است. نمایندگی توشیبا در تلاش است. تا با همکاری نیروهای متخصص و مجرب، روز به‌روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک‌تر سازد. و بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینۀ فروش و سرویس‌های پس از آن به هموطنان گرامی ارائه نماید.

  نمایندگی توشیبا امکانات خویش را همگام با موفقیت‌های اخیر کمپانی توشیبا در ارائه محصولاتی با تکنولوژی‌های نوین و طراحی‌های منحصربه‌فرد، توسعه بخشیده و در تلاش است. تا با حرکت رو به جلو و گسترش امکانات خویش، رضایت بیش از پیش کاربران محصولات توشیبا را کسب نماید.

  ویژگی قابل توجه نمایندگی توشیبا ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است. که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد. مدیریت نمایندگی دستگاه کپی Toshiba به دلیل اطمینان از مهارت و دانش کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده. در این مجموعه را چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر گارانتی و ضمانت نموده است.

  "خدمات

  سرویس در محل نمایندگی دستگاه کپی توشیبا

  سرویس در محل نمایندگی دستگاه کپی توشیبا یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی toshiba است. که توسط تیمی از زبده ترین کارشناسان و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. اظهارات مکرر کاربران دستگاه کپی مبنی بر نیاز به اعزام کارشناسان تعمیر کپی به محل، سبب گشت تا مدیریت نمایندگی توشیبا خدمات مرتبط با تعمیرات توشیبا را با استفاده از سیستم سرویس در محل نیز ارائه نماید.

  این سرویس به ویژه برای آندسته از کاربرانی سودمند است. که اختلالات نابهنگامی در دستگاه آنها ایجاد می شود. و نیاز دارند تا در کمترین زمان این اشکالات برطرف شود. کاربران می توانند از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان نمایندگی توشیبا تماس بگیرند. و درخواست خود مبنی بر نیاز به «سرویس در محل » و «حضور کارشناس» را ثبت نمایند.

  بلافاصله پس از تماس متقاضی، کارشناسان ما با صاحب دستگاه تماس گرفته. و هماهنگی مورد نیاز جهت حضور در محل را انجام می دهند. تمامی خدمات ارائه شده در سیستم «سرویس در محل توشیبا» مشمول گارانتی و ضمانت است.

  سرویس در محل نمایندگی دستگاه کپی توشیبا
  سرویس در محل نمایندگی دستگاه کپی توشیبا

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 1

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Leave a comment

  error: Content is protected !!
  Call Now Button