نمایندگی تعمیرات فتوکپی توشیبا 02122904236 - 02144827584

تعمیرات دستگاه پرینتر توشیبا

5
(2)

تعمیرات دستگاه پرینتر توشیبا

تعمیرات دستگاه پرینتر توشیبا در این نمایندگی توشیبا به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد. که به دلیل بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر، قادر به رفع و بهبود تمامی اختلالات احتمالی در دستگاه‌های کپی توشیبا هستند. بعلاوه کارشناسان حاضر در این نمایندگی توشیبا به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی تعمیر، موفق به تدوین نوین‌ترین متدهای تعمیر در ارتباط با دستگاه‌های کپی توشیبا گشته‌اند. که این امر ضمن سرعت‌بخشی به فرآیند تعمیر، زمینه‌ساز بهبود و بازیابی عملکرد و کیفیت اولیه دستگاه‌های کپی گشته است.

متدهای به کار رفته در این نمایندگی توشیبا پس از آنالیز و واکاوی دستگاه‌های بی‌شماری از توشیبا جمع‌آوری و تدوین گشته‌اند. از این‌رو تشکیل‌دهندۀ مجموعه‌ای از بهترین شیوه‌های تعمیر کپی توشیبا می‌باشند.

سفارش آنلاین برای تعمیرات دستگاهای فتوکپی و پرینتر از نمایندگی توشیبا در تهران:
   

  یکی از واحد های فعال در نمایندگی رسمی توشیبا واحد تعمیرات دستگاه پرینتر توشیبا می باشد. این واحد با بهره مندی از تجهیزات و امکانات تعمیری می تواند تمامی عیوب دستگاه کپی را برطرف نماید. واحد تعمیر دستگاه کپی TOSHIBA با بهره مندی از متخصصان زبده و حرفه ای ابتدا دستگاه را عیب یابی کرده. و سپس بعد از شناسایی قطعه ی معیوب آن را تعمیر می کنند. مهندسان واحد تعمیر کپی پس از تشخیص قطعه ی معیوب برای تعمیر آن اقدام می کنند. و در صورتی که تعمیر آن امکان پذیر نباشد آن را با یک نمونه ی اصلی جایگزین می کنند.

  تعمیرات دستگاه پرینتر توشیبا در محل

  کارشناسان نمایندگی توشیبا ارائه‌دهندۀ خدمات تعمیرات دستگاه پرینتر توشیبا در محل  و «تعمیر در نمایندگی توشیبا » هستند. و شما کاربران گرامی می‌توانید بسته به شرایط خود، درخواست انجام تعمیر را به یکی از دوشیوه مذکور داشته باشید. توجه و پافشاری بر تعمیر کپی توشیبا ‌‌در «نمایندگی مجاز و استاندارد» را می‌توان اقدامِ هوشمندانه‌ای از جانب کاربرانِ گرامی در راستای بازیابی کیفیت دستگاه‌هایشان به شمار آورد. به‌عبارتی دیگر تحویل دستگاه معیوب به یک نمایندگی مجاز، این فرصت را برای کاربر فراهم می‌سازد. تا پس از تعمیر دستگاه، لذت کار با یک دستگاه سالم و بی‌نقص را مجدداً تجربه نمایند.

  فتوکپی‌های توشیبا در قیاس با دیگر محصولات هم‌تراز، از کیفیت ساخت و طراحی فوق‌العاده‌ برخوردارند. لیکن این دستگاه‌ها نیز همانند بسیاری از دستگاه‌های الکترونیکی و مکانیکی دیگر، با گذشت زمان و استهلاک برخی قطعات، نیازمند سرویس و ترمیم می‌گردند. آنچه در این میان حائز اهمیت می‌گردد عدم مراجعه به نمایندگی توشیبا غیرمجاز و نامعتبر جهت تعمیر پرینتر توشیبا است. کاربران و مشترکان توشیبا به یاد داشته باشند که تعمیر و ترمیم دستگاه‌های این شرکت می‌بایست صرفاً به دست متخصصان و کارشناسان نمایندگی توشیبا انجام پذیرد. گزینش کارشناسان نمایندگی تعمیر پرینتر توشیبا پس از آنالیزهای بسیار صورت گرفته و متخصصان این حوزه پس از طی دوره‌های علمی و عملی به همکاری فراخوانده شدند.

  تعمیرات دستگاه پرینتر توشیبا در محل
  تعمیرات دستگاه پرینتر توشیبا در محل

  خدمات نمایندگی تعمیرات دستگاه پرینتر توشیبا

  تعویض درام پرینتر توشیبا توسط نمایندگی تعمیرات دستگاه پرینتر توشیبا : تعویض درام پرینتر توشیبا نیز یکی دیگر از خدماتی است. که تعمیرات توشیبا به دارندگان دستگاه های فتوکپی این برند ارائه می دهد. تکنسین برای این منظور اول دستگاه را خاموش کرده و دوشاخه آن را از برق جدا می کند. سپس پیچ های درپوش باز شده و درام با دقت از کارتریج خارج می شود. پس از بیرون آمدن فوم رولر، این قطعه به خوبی تمیز می شود.

  سپس پیچ های بلید باز شده و این قطعه از دستگاه خارج می شود. در مرحله بعدی باید تونر موجود در کارتریج به طور کامل تخلیه شود. وقتی وایپر بلید تمیز شد. سطح فوم رولر نیز پاکسازی می شود. فوم رولر و درام جدید جایگزین شده و محور OPC روغن کاری می شود. پس از قرار گرفتن سرپوش ها سر جای قبلی شان چیپ ها هم جایگزین می شوند. کارشناسان تعمیرات دستگاه کپی توشیبا این اطمینان را به شما عزیزان می دهند که برای تعویض درام، تنها از قطعات اورجینال استفاده می کنند.

  "خدمات

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 2

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Leave a comment

  Call Now Button
  error: Content is protected !!