نمایندگی تعمیرات فتوکپی توشیبا 02122904236 - 02144827584

تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا

5
(4)

تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا

تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا درصدد برآمده تا با تجهیز فضای خویش به پیشرفته ترین امکانات تعمیر و بازیابی و زبده ترین کارشناسان تعمیر فتوکپی توشیبا، تمامی خدمات مرتبط با تعمیر. بهبود و بهسازی دستگاه های کپی را به کاربران ارائه نماید. متدهای به کار رفته در نمایندگی توشیبا پس از آنالیز دستگاه‌های کپی بی‌شماری جمع‌آوری و تدوین گشته ‌اند. از این‌رو مجموعه‌ای از بهترین شیوه‌های تعمیر هستند.

تسلط کارشناسان نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا بر نوین‌ترین متد این امکان را فراهم آورده تا تمامی  اختلالات مکانیکی و نرم ‌افزاری دستگاه های کپی به بهترین شیوه برطرف گردند. دستگاه فتوکپی از قطعات و مواد مختلف از جمله درام ، کارتریج ، مین برد ، دولوپر ( پودر سنگین)  ، تونر ( پودر سبک) ،  فیوزینگ ، داکتر بلید ، کاغذ کش و … تشکیل شده است . عملکرد درست این قطعات در کنار هم، عملکرد درست فتوکپی توشیبا را به همراه خواهد داشت. کارشناسان تعمیر فتوکپی توشیبا به تمامی این قطعات مسلط بوده و تعمیر انواع مدل های دستگاه فتوکپی را به صورت تخصصی انجام می دهند.

سفارش آنلاین برای تعمیرات دستگاهای فتوکپی و پرینتر از نمایندگی توشیبا در تهران:
  هزینه ی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا

  پیش از عیب یابی درست و اصولی نمی توان در مورد هزینه ی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا نظر قطعی داد. باید مشخص شود که کدام بخش ها یا قطعات ایراد دارند. و آیا مشکل با ترمیم آنها برطرف می شود یا باید تعویض گردند. در صورت نیاز به تعویض، قیمت قطعه جدید هم به هزینه نهایی تعمیرات اضافه می شود.

  گاهی برخی از آسیب دیدگی ها در عیب یابی اولیه نیز تشخیص داده نمی شوند. و تکنسین در حین تعمیر متوجه آنها می شود. در این صورت اگر تمایل به رفع ایراد داشته باشید. هزینه تعمیر فتوکپی توشیبا از آنچه در ابتدا به شما اعلام شده بود. بیشتر خواهد بود. لازم به ذکر است در تمامی مراحل هزینه ی تعمیر و تعویض قطعه به اطلاع مشتری می رسد. و در صورت تمایل کاربر تعمیر یا تعویض قطعات دستگاه کپی انجام می گردد.

  هزینه ی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا
  هزینه ی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا

  مراحل تعمیرات دستگاه کپی توشیبا

  1. عیب یابی دستگاه کپی : پس از هدایت دستگاه کپی به واحد تخصصی تعمیرات کپی توشیبا، تکنسین آن را به خوبی بررسی و عیب یابی می کند. با این کار، اجزای آسیب دیده شناسایی می شوند و تعمیرکار می داند که باید چه کاری برای رفع مشکلات عملکردی کپی انجام دهد. در این مرحله هزینه تعمیرات نیز به صورت تقریبی برآورد و به شما اعلام می گردد.
  2. تعمیر و تعویض قطعات فتوکپی : در گام دوم تعمیرات دستگاه کپی Toshiba عملیات ترمیم یا تعویض قطعات معیوب آغاز می شود. در این مرحله تعمیرکاران مجرب نمایندگی توشیبا با استفاده از تجهیزات جدید و پیشرفته ای که در اختیار دارند، قطعات معیوب را ترمیم می کنند. اولویت با تعمیر قطعات است اما در صورت نیاز، بخش های معیوب با نمونه های جدید جایگزین می شوند تا دستگاه عملکرد بهتری داشته باشد.

  تعمیر تخصصی دستگاه کپی توشیبا

  در این بخش تعمیر تخصصی دستگاه کپی توشیبا به برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات مرتبط با انواع دستگاه کپی توشیبا خواهیم پرداخت. (ذکر و شرح تمامی خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات دستگاه کپی توشیبا در این مجال نمی‌گنجد. از همین رو تنها به ذکر و شرح برخی از سرویس‌ها بسنده می‌شود).

  • تعمیر پیکاپ کپی توشیبا : در هر تعمیری، از جمله تعمیر و تعویض پیکاپ کپی توشیبا شناسایی نوع اشکال پیش آمده. و علت آن، نقش بسزایی در کیفیت نهایی تعمیر و بهسازی دستگاه دارد. بنابراین در این بخش برآنیم تا برخی از شایع‌ترین عللی را که سبب بروز اشکال در پیکاپ دستگاه کپی می شوند را نام ببریم.
  • تعمیر درام کپی توشیبا : درام دستگاه کپی یا همان OPC دارای یک تیغه پاک‌کننده (وایپر بلید) است. که تونرهای اضافی را از سطح و همچنین از روی کاغذ و کمربند انتقال (ترنسفر بِلت) کنار ‎می‎زند. در شرایطی که درام دچار خرابی شده باشد. خطوط نابهنجاری در برگه‌های چاپ شده مشاهده خواهد شد. و در نتیجه خروجی دستگاه بلااستفاده خواهد بود.
  • تعمیر بلید کپی توشیبا : گیر کردن بلید ضمن اختلال در فرآیند چاپ، سبب خط افتادن بر روی درام نیز می‌گردد. جهت بهبود هر چه بیشتر کیفیت چاپ می‌توان در حین تعویض بلید، سیم شارژر دستگاه کپی را نیز تعویض کرد. ضمن آنکه در صورت امکان پس از باز کردن قطعات، سعی کنید. با یک پمپ باد تونرهای احتمالی را پراکنده و پاکسازی کنید.

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 4

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Leave a comment

  Call Now Button
  error: Content is protected !!