نمایندگی تعمیرات فتوکپی توشیبا 02122904236 - 02144827584

نمایندگی تعمیرات کپی توشیبا

5
(3)

نمایندگی تعمیرات کپی توشیبا

نمایندگی تعمیرات کپی توشیبا عهده دار ارائه کلیه ی خدمات مربوط به فروش و تعمیرات تخصصی انواع مدل های این دستگاه به کاربران می باشد. اقداماتی همچون عیب یابی، شناسایی قطعات آسیب دیده. تعمیر و تعویض این قطعات، مهم ترین خدمات نمایندگی فتوکپی توشیبا هستند.

تعمیر هیتر، تعمیر و تعویض فیوزینگ، تمیز کردن درام، تعویض درام، تعمیر مشکلات کارتریج. رفع مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، شارژ کارتریج. تعویض دولوپر، تعمیر کاغذکش، تعمیرات مین برد، تعویض چیپست کارتریج. تعویض اتصالات معیوب، تعویض خازن ها و مقاومت های از رده خارج. رفع ارورهای کپی، تعمیر دینام، تعمیر و تعویض یونیت لیزر. تعمیر سنسورها. رفع مشکل روشن نشدن دستگاه فتوکپی. تعمیرات اپتیک و اقداماتی از این دست نیز دیگر خدمات نمایندگی دستگاه کپی توشیبا به شمار می روند. گفتنی است خدمات ذکر شده دارای ضمانت نامه معتبر هستند. و تا مدت زمان مشخص شده، قابل پیگیری می باشند.

خدمات نمایندگی دستگاه کپی توشیبا

اقداماتی همچون عیب یابی، شناسایی قطعات آسیب دیده، تعمیر و تعویض این قطعات، مهم ترین خدمات نمایندگی دستگاه فتوکپی توشیبا هستند. تعمیر هیتر، تعمیر و تعویض فیوزینگ، تمیز کردن درام. تعویض درام، تعمیر مشکلات کارتریج، رفع مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، شارژ کارتریج. تعویض دولوپر. تعمیر کاغذکش، تعمیرات مین برد، تعویض چیپست کارتریج، تعویض اتصالات معیوب. تعویض خازن ها و مقاومت های از رده خارج، رفع ارورهای کپی. تعمیر دینام، تعمیر و تعویض یونیت لیزر. تعمیر سنسورها،رفع مشکل روشن نشدن دستگاه فتوکپی. تعمیرات اپتیک و اقداماتی از این دست نیز دیگر خدمات نمایندگی دستگاه کپی توشیبا به شمار می روند. گفتنی است خدمات ذکر شده دارای ضمانت نامه معتبر هستند. و تا مدت زمان مشخص شده قابل پیگیری می باشند.

خدمات نمایندگی دستگاه کپی توشیبا
خدمات نمایندگی دستگاه کپی توشیبا

نمایندگی تعمیرات کپی توشیبا

نمایندگی تعمیرات کپی توشیبا عهده دار ارائه کلیه ی خدمات مربوط به فروش و تعمیرات تخصصی انواع مدل های این دستگاه به کاربران می باشد. در این مرکز کارشناسان و مهندسین زبده ای فعالیت می کنند. که با بهره گیری از به روزترین ابزار و تجهیزات حوزه ی تعمیرات دستگاه کپی به تعمیرات تخصصی انواع این محصول می پردازند.

از جمله ویژگی های نمایندگی دستگاه کپی توشیبا برخورداری از آرشیو کامل و جامع قطعات اورجینال در بخش تعمیر است. همچنین در بخش فروش نیز کارشناسانی حضور دارند. که با استفاده از اطلاعات بالای خود، کاربران را برای خریدی بهتر یاری می دهند. احترام به مشتری و نیز تعهد بالای کارکنان این مجموعه را به انتخاب اول کاربران و دیگر همکاران بدل کرده است. برای آشنایی با بخش های مختلف و خدمات متنوع نمایندگی دستگا کپی توشیبا با ما همراه باشید.

ویژگی های نمایندگی دستگاه کپی توشیبا

یکی از مهم ترین ویژگی های نمایندگی دستگاه کپی توشیبا مجاز بودن این مرکز است. در شرایطی که بسیاری از مراکز و واحدها با انجام فعالیت های غیر قانونی از اعتماد کاربران سوء استفاده می کنند. نمایندگی مورد بحث با فعالیت در مسیر مجاز و قانونی، نهایت احترام را برای مشتریان خود قائل می شود. بدیهی است که در صورت بروز مشکل در روند خدمات نمایندگی مجاز دستگاه کپی توشیبا، کاربران می توانند. به صورت قانونی مساله را پیگیری نمایند. این مساله، موجب اعتبار مرکز مذکور در بین کاربران و دیگر همکاران شده استو به واسطه ی این اعتبار، مجرب ترین کارشناسان حوزه های فروش و تعمیرات در نمایندگی مورد بحث فعالیت می کنند.

علاوه بر این، فعالیت کارکنان تحت نظارت تیم مدیریت بوده. و در صورت بروز خطا، با فرد خاطی برخورد لازم صورت می گیرد. مدیریت نمایندگی دستگاه کپی توشیبا حساسیت ویژه ای در خصوص رعایت اصول مشتری مداری داشته. و کارکنان کلیه ی بخش ها را موظف به رعایت تمام و کمال این اصول کرده است.

سرویس دستگاه فتوکپی توشیبا در محل

سرویس دستگاه کپی توشیبا در محل توسط مدیریت نمایندگی این شرکت و در راستای فراهم کردن شرایط رفاهی درخور کاربران راه اندازی شده است. شما کاربران گرامی در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه کپی خود، دیگر نیازی به حمل آن به مرکز تعمیرات ندارید. برای رفع مشکل محصولتان می توانید. ضمن برقراری تماس و ثبت درخواست سرویس در محل، خدمات مورد نیاز را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

با استفاده از این سرویس شما می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کرده. و در شرایط بهتری اقدام به تعمیر دستگاه کپی توشیبا خود نمایید. گفتنی است همکاران اعزامی در سرویس دستگاه کپی توشیبا در محل، کارشناسان مجرب این حوزه بوده و از نهایت تعهد و اخلاق در کار خود بهره مند می باشند.

نمایندگی توشیبا

نمایندگی توشیبا متشکل از بخش های فروش و تعمیر کلیه محصولات این کمپانی می باشد. حضور کارشناسان دارای تخصص و مجرب ، موجب ارائه خدماتی تخصصی و متناسب با سطح نیاز کاربران در این مرکز شده است. جالب است بدانید که در بخش فروش نمایندگی توشیبا، آخرین تولیدات این کمپانی چند منظوره شامل: انواع ماشین های اداری، مدل های متنوع لپ‌تاپ، کامپیوتر و تجهیزات جانبی، انواع گوشی های هوشمند، تبلت و…. به صورت اورجینال به مشتریان عرضه می گردد. همچنین در بخش خدمات پس از فروش نمایندگی توشیبا، کاربران می توانند. خدمات مربوط به گارانتی محصولاتو نیز مشاوره های پس از فروش این محصولات را دریافت نمایند.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a comment

error: Content is protected !!
Call Now Button