نمایندگی تعمیرات فتوکپی توشیبا 02122904236 - 02144827584

تعمیر دولوپر کپی توشیبا

5
(4)

نمایندگی تعمیرات فتوکپی توشیبا

نمایندگی تعمیرات فتوکپی توشیبا تعمیر دولوپر کپی توشیبا را در این مقاله برای شما مشتریان گرامی تشریح کند.ضمن توجه به این نکات، واحدی مجزا را به تعمیرات کپی اختصاص داده ایم.این واحد را به پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات روز دنیا مجهز نموده است.تعمیر دولوپر کپی توشیبا از جمله اقداماتی است که در حوزه تعمیرات ماشین های اداری در شرکت انجام می شود.دولوپر به عنوان یکی از مواد مورد استفاده در دستگاه کپی، نقش پررنگی در کیفیت چاپ دستگاه دارد.

لذا کیفیت و سلامتی این قطعه می تواند تاثیر بسزایی در عملکرد دستگاه داشته باشد.گفتنی است تعمیرات این قطعه نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و باید توسط تعمیرکاران ماهر انجام شود.همچنین لازم است که مواد استفاده شده از کیفیت بالایی برخوردار باشند.لذا تعمیر دولوپر کپی توشیبا در این مرکز در نهایت دقت و تخصص انجام می شود. با ما همراه باشید تا نکاتی را در مورد این فرایند به شما عزیزان ارائه دهیم.

دولوپر کپی توشیبا چیست؟

دولوپر یا پودر سنگین ماده ای است در دستگاه کپی که تونر را به درام منتقل می کند. در واقع دولوپر با چرخشی که ایجاد می کند، تونر را بر سطح درام دستگاه کپی پاشیده می شود.درام آنرا روی کاغذ چاپ می کند.به این ترتیب عملیات چاپ انجام شده و کاربر می تواند از محتوای مورد نظر خود کپی تهیه کند. جالب است بدانید که دولوپر یا (Developer) رد اصطلاح به معنی توسعه دهنده است.در علم شیمی به معنای ماده ظهور به کار برده می شود.

عکاس های حرفه ای که برای ظهور عکس هایشان نیاز به مواد به خصوصی دارند. به خوبی با دولوپر آشنا هستند و نکته دیگر اینکه دولوپر دارای حالت مغناطیسی است.اگر در حین انتقال آن به دستگاه کوچک‌ ترین شی با آن مخلوط شود کیفیت چاپ را خراب می کند.اختلالات اساسی را در عملکرد دستگاه به وجود می آورد.

تعمیر دولوپر کپی توشیبا
تعمیر دولوپر کپی توشیبا

مشکلات دولوپر دستگاه کپی توشیبا

همانطور که در بخش های قبلی اشاره کردیم، دولوپر کپی توشیبا در فرایند چاپ دستگاه تاثیر می گذارد. به همین دلیل بروز هرگونه مشکل در این ماده و یا تانک دولوپر روی کیفیت کپی تاثیر می گذارد.یکی از مهم ترین مشکلات دولوپر کپی توشیبا، مخلوط شدن مواد اضافه با این ماده است.

بروز این اتفاق، کار پودر سنگین را در انتقال تونر دچار مشکل می کند.نتیجه این که موجب افت کیفیت کپی خواهد شد.مشکل دیگر تعویض دیر هنگام دولوپر است. لازم است بدانید که پودر سنگین دارای تاریخ مصرف است.پس از مدتی، کیفیت خود را از دست می دهد.

به تعویق افتادن زمان تعویض این ماده، می تواند موجب بروز مشکلاتی شود.تونر ریزی و به این ترتیب،کیفیت چاپ دستگاه کاهش مییابد. در میان مشکلات دولوپر کپی توشیبا، نباید از ریزش این ماده  غافل شد.

تعمیر و تعویض دولوپر کپی توشیبا

تعویض دولوپر کپی توشیبا، کاربردی ترین اقدامی است که برای تعمیر مشکلات حاصل از این ماده می توان انجام داد. البته حتی در صورت عدم وجود مشکل نیز دولوپر باید پس از مدتی تعویض گردد. برای تعویض دولوپر کپی توشیبا، باید چند نکته را مد نظر قرار داد.

پودر سنگین بی کیفیت و غیر اورجینال می تواند به راحتی به عملکرد دستگاه آسیب برساند.علاوه بر افت کیفیت کپی، مشکلات دیگری را نیز به وجود آورد.حتما از دولوپر با کیفیت و مرغوب برای این منظور استفاده شود.نکته دیگر، انجام فرایند تعویض توسط افراد مجرب و کارکشته است. باز کردن دستگاه کپی و تعویض دولوپر آن توسط افراد مبتدی، زمینه را برای ایجاد مشکلات فراهم می کند.

تعمیرات کپی توشیبا

تعمیرات کپی توشیبا ارائه دهنده کلیه خدماتی است که به تعمیر و رفع مشکلات عملکردی این دستگاه می انجامد.واحد اختصاص یافته برای این کار، از تجهیزات و دستگاه های بسیار پیشرفته ای برخوردار است.از این رو، فرایند تعمیر در آن، با در نظر گرفتن استانداردهای روز دنیا انجام می گردد.حضور کادر فنی مجرب، واحد تعمیرات دستگاه کپی توشیبا،خدمات را در سطح قابل توجهی از تخصص ارائه نماید.

تعمیرات توشیبا

بررسی و ترمیم کلیه ی محصولات توشیبا در واحدهای تعمیرات توشیبا این نمایندگی و به شکل تخصصی انجام می شود.برای هرچه با کیفیت تر شدن خدمات، هر واحد به محصول خاصی اختصاص پیدا کرده است.به عنوان مثال، اقدامات مورد نیاز برای رفع مشکلات انواع کپی توشیبا، در واحد تعمیرات این محصول انجام می گردد.

هریک از این واحدها متناسب با نوع محصول، به تجهیزات و قطعات بسیار پیشرفته ای مجهز شده اند. متخصصین با استفاده از آنها، انواع مشکلات عملکردی را رفع می کنند.لازم به ذکر است که در واحدهای تعمیرات توشیبااز قطعات یدکی اورجینال و با کیفیت استفاده می شود.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 4

No votes so far! Be the first to rate this post.

1 comment

  1. عالی.

Leave a comment

Call Now Button
error: Content is protected !!