نمایندگی تعمیرات فتوکپی توشیبا 02122904236 - 02144827584

برد دستگاه فتوکپی توشیبا

4.9
(8)

نمایندگی توشیبا برد دستگاه فتوکپی توشیبا را مهم ترین قطعه در میان بخش های مختلف به شمار می آورد. حضور کارشناسان دارای تخصص و مجرب ، موجب ارائه خدماتی تخصصی در این شرکت شده است.بخش فروش آخرین تولیدات این کمپانی چند منظوره شامل: انواع ماشین های اداری به صورت اورجینال عرضه می گردد.همچنین در بخش خدمات پس از فروش توشیبا کاربران می توانند خدمات مربوط به گارانتی محصولات را دریافت نمایند.

برد فتوکپی توشیبا
برد فتوکپی توشیبا

تعمیر برد دستگاه کپی توشیبا

ساختار برد دستگاه فتوکپی توشیبا به گونه ای است که در اغلب موارد، امکان تعمیر این قطعه وجود ندارد. به عبارت بهتر باید گفت که برای ترمیم و رفع مشکلات این قطعه باید آن را تعویض نمود.البته تلاش تیم تعمیراتی ما در این راستا است که قطعه مورد بحث تعمیر شود.بیشتر آسیب های برد پاور و مین برد به گونه ای است که هیچ راهی به جز تعویض ندارد.توجه داشته باشید که هریک از انواع برد بسیار ظریف و حساس می باشد. بررسی آنها باید تنها توسط تعمیرکاران ماهر و متخصص انجام شود. در غیر این صورت ممکن است حتی سایر قطعات دستگاه کپی هم آسیب ببینند.

انواع برد دستگاه فتوکپی توشیبا

در این قسمت در مورد انواع برد دستگاه فتوکپی توشیبا صحبت می کنیم.برد دستگاه فتوکپی توشیبا را می توان مهم ترین قطعه در دستگاه فتوکپی توشیبا به شمار آورد.برد در چند نوع مختلف در دستگاه کپی وجود دارد.وظیفه ایجاد هماهنگی بین سایر بخش های این محصول را بر عهده دارد.برد پاور و مین برد به عنوان اصلی ترین برد دستگاه توشیبا وظیفه انتقال دستور و پردازش اطلاعات را دارد.بروز مشکل در این قطعات می تواند زمینه ساز بروز اختلالات جدی در عملکرد دستگاه باشد.به همین دلیل در نمایندگی توشیبا جمعی از مجرب ترین تکنسین های حوزه تعمیرات دستگاه کپی توشیبا نظارت دارند.

برد پاور دستگاه فتوکپی توشیبا

برد پاور دستگاه فتوکپی توشیبا به عنوان یکی از اصلی ترین قطعه وظیفه تامین انرژی محصول را بر عهده دارد.این قطعه گاهی در اثر کار بیش از حد دستگاه و بروز اختلال در ولتاژهای ورودی، دچار مشکل می شود. از آنجا که بروز هرگونه مشکل در این قطعه، نوع عملکرد دستگاه را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. لذا باید در اسرع وقت تعمیر شود.با توجه به حساسیت بالای برد پاور به عنوان یکی از انواع برد دستگاه فتوکپی توشیبا تعمیر انجام شود.همکاران ما در نمایندگی ضمن برخورداری از این تخصص، برد پاور دستگاه شما به صورت تخصصی ترمیم می نمایند.

تعویض برد فتوکپی توشیبا

تعویض مین برد دستگاه فتوکپی توشیبا، کاربردی ترین اقدامی است که برای رفع مشکلات این قطعه انجام می شود.همانطور که در بخش های قبلی اشاره کردیم، امکان تعمیر برد در اغلب موارد وجود ندارد. به همین دلیل بیشتر تعمیرکاران این قطعه را با یک نمونه جدید جایگزین کرده تا مشکل دستگاه حل گردد. نکته حائز اهمیت این است که قطعه مورد بحث باید با نمونه اصل و اورجینال جایگزین شود.در غیر این صورت شما نمی توانید انتظار عملکرد مطلوبی را از دستگاه خود داشته باشید. 

مین برد دستگاه فتوکپی توشیبا

دومین برد دستگاه فتوکپی توشیبا مین برد است. این قطعه اطلاعات وارد شده به دستگاه را بررسی کرده و پردازش می کند. به عبارت بهتر این مین برد است که شکل خروجی دستگاه را مشخص می نماید.خرابی مین برد منجر به خروج یک برگه بی کیفیت از دستگاه کپی توشیبا می شود. جالب است بدانید که اطلاعاتی همچون دستورات مربوط به اندازه کاغذ (A5،  A4، A3، …)، نحوه ی برخورد با فونتها، نوع عملیات، نوع کاغذ و… ، توسط برد اصلی یا مین برد پردازش شده و سپس دستگاه کار اصلی خود را انجام می دهد.تعمیرات مین برد کپی توشیبا توسط کارشناسان مجرب نمایندگی این شرکت انجام می شود.

تعمیرات دستگاه کپی توشیبا

واحد تعمیرات دستگاه کپی توشیبا به منظور انجام تعمیرات تخصصی انواع مدل های کپی این شرکت راه اندازی شده است. همانطور که مشاهده کردید، برد جزء قطعات بسیار پیچیده و حساس این دستگاه بوده و در صورت تعمیر نادرست، عملکرد کل دستگاه را تحت تاثیر منفی قرار می دهد.به همین دلیل، در صورت ایجاد مشکل، نیازمند تعمیرات تخصصی می باشید. بررسی آن حتما باید توسط تعمیرکاران با تجربه و ماهر انجام شود.همکاران ما در واحد مذکور، تعمیر برد را به شکل تخصصی انجام می دهند.کارشناسان توشیبا ضمن برخورداری از دانش فنی در تعمیرات این قطعه قادر به ترمیم آن می باشند.همچنین به سبب برخورداری از تجهیزات و روش های نوین و استاندارد، می توانید شاهد بازگشت عملکرد دستگاه خود به کیفیت اولیه باشید.

تعمیرات توشیبا

وجود تجهیزات مدرن در واحدهای تعمیرات توشیبا این مجموعه را به یکی از تخصصی ترین رقبا تبدیل کرده است.تعمیرکاران فعال در این واحدها، می توانند کلیه ی اقدامات مورد نیاز برای تعمیر دستگاه را انجام دهند.ویژگی دیگر این واحدها، استفاده از قطعات یدکی اورجینال در محصولات توشیبا می باشد. می توانید از جایگزینی نمونه ی اصل در واحدهای تعمیرات توشیبا اطمینان داشته باشید.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 4.9 / 5. Vote count: 8

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a comment

error: Content is protected !!
Call Now Button