نمایندگی تعمیرات فتوکپی توشیبا 02122904236 - 02144827584

شارژ کارتریج توشیبا

5
(5)

شارژ کارتریج توشیبا در نمایندگی فتوکپی توشیبا به کمک متخصصین ارشد این مجموعه انجام می گردد. در این جا لازم می دانیم اطلاعاتی هر چند اندک در ارتباط با شارژ کارتریج توشیبا در اختیار کاربران گرامی قرار دهیم. همانگونه که می دانید محفظه ای که تونر و جوهر در آن قرار می گیرد، کارتریج نام دارد. در صورت نیاز به شارژ کارتریج با متخصصین ما در نمایندگی تعمیر ماشین های اداری تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به شارژ کارتریج اقدام خواهند نمود.

 

شارژ کارتریج توشیبا
شارژ کارتریج توشیبا

خدمات تخصصی شارژ کارتریج توشیبا

خدمات  تخصصی شارژ کارتریج در نمایندگی توشیبا ، با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات و به دست تیمی از مجرب ترین کارشناسان تعمیر فتوکپی انجام می پذیرد. تعمیرات مرتبط با سرویس و شارژ کارتریج نظیر تخلیه‌ کامل تونر باقیمانده داخل کارتریج صرفاً با دستگاه مخصوص انجام می پذیرد. این اطمینان را به کاربران گرامی می دهیم که ، سلامت کلیه قطعات داخل کارتریج پیش از اقدام به شارژ مورد بررسی قرار می گیرند.

تمامی دستگاه های فتوکپی توشیبا که مشتریان گرامی از نمایندگی فتوکپی توشیبا خریداری می کنند. تا یکسال گارانتی خدمات پس از فروش توشیبا دارند. نمایندگی فتوکپی توشیبا در صورت بروز هر گونه ایراد در دستگاه فتوکپی توشیبا بدون دریافت هیچگونه هزینه از مشتری ایراد دستگاه فتوکپی توشیبا را رفع کرده و خدمت مشتری دستگاه فتوکپی توشیبا را تحویل میدهند. قطعات مصرفی که مشتریان گرامی از قبیل درام ،بلید ،دولوپر یا کارتریج تونر از نمایندگی فتوکپی توشیبا تهیه می کنند. کاملا اورجینال و با گارانتی رسمی نمایندگی فتوکپی توشیبا می باشند.

برخی از خدمات مرکز شارژ کارتریج توشیبا

در صورت نیاز به مواد مصرفی می توانید با نمایندگی فتوکپی توشیبا تماس گرفته تا قطعات مصرفی برای شما مشتریان گرامی ارسال گردد. تمامی خدمات نمایندگی فتوکپی توشیبا در محل دستگاه فتوکپی توشیبا انجام می گردد. بعد از تماس شما مشتریان گرامی با نمایندگی فتوکپی توشیبا کارشناس نمایندگی فتوکپی توشیبا کمتر از دوساعت در محل دفتر شما حاضر می گردد. و تمامی اشکالات دستگاه فتوکپی توشیبا که شما به کارشناس نمایندگی فتوکپی توشیبا اضهار می نمایید رفع نماید.

واحدهای تعمیرات کپی توشیبا

مرکز تعمیرات کپی توشیبا جهت بالا بردن سطح کیفی خدمات، فضای خویش را به پارت های متعدد تقسیم کرده است. به گونه ای که خدمات مرتبط با هر محصول در کارگاه مختص به همون محصول ارائه می گردد. شما کاربران گرامی می توانید شارژ کارتریج ، تعویض کارتریج رفع مشکلات مربوط به گیر کردن کاغذ در دستگاه های فتوکپی و خدماتی از این دست را با مراجعه به این مرکز دریافت نمایید. واحدهای تعمیرات کپی توشیبا در بخش زیر معرفی می گردند.

پس از پایان تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا شما مشتری گرامی توسط کارشناس نمایندگی فتوکپی توشیبا کارشناس نمایندگی فتوکپی توشیبا به شما فاکتور نمایندگی فتوکپی توشیبا را همراه با ضمانت نامه رسمی نمایندگی فتوکپی توشیبا ارائه می دهد. گارانتی تعمیراتی نمایندگی فتوکپی توشیبا شامل تمامی قطعات تعویض شده در فاکتور می باشد که بیست هزار برگ از کنتور بعد از تعمیر الی شش ماه گارانتی تعویض قطعات دارد. و نمایندگی فتوکپی توشیبا در صورت هرگونه اشکال در دستگاه فتوکپی توشیبا بعد از تعمیرات نمایندگی توشیبا موظف است. بدون هیچ گونه هزینه رفع ایراد کند.

 1. تعمیر کارتریج های توشیبا
 2. کارتریج جوهرافشان
 3. آموزش شارژ کارتریج لیزری توشیبا
 4. آموزش شارژ کارتریج جوهرافشان توشیبا
 5. تعمیر کارتریج قابل حمل در مرکز شارژ کارتریج توشیبا
 6. کارتریج لیزری رنگی در مرکز شارژ کارتریج توشیبا
 7. انجام آزمایشات جامع جهت تست کلیه قطعات و کارکرد آنها در کارتریج
 8. تعمیر کارتریج لیزری سیاه و سفید و رنگی در مرکز شارژ کارتریج توشیبا
 9. حذف و نصب مجدد نرم افزار درایور پرینتر جهت برطرف نمودن اختلالات موجود در مرکز شارژ کارتریج توشیبا
 10. ارائه گزارش در خصوص صحت عملکرد و کارکرد تجهیزات و جزئیات مربوط به کارتریج و کلیه مواد مصرفی چاپ

نمایندگی کپی توشیبا

نمایندگی کپی توشیبا یکی از تخصصی­ترین مراکز تعمیرات تجهیزات اداری می باشد. مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا با بهره گیری از متخصصین این حوزه، اقدام به تعمیرات تخصصی انواع دستگاههای فتوکپی توشیبا نموده است. تعمیرات دستگاه کپی توشیبا در نمایندگی توشیبا با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام می شود. مرکز تعمیرات کپی توشیبا در راستای کسب رضایت هر چه بیشتر مراجعان ارجمند، اقدام به ضمانت و گارانتی کلیه خدماتی نموده است. که در این نمایندگی توشیبا انجام می پذیرند. شارژ کارتریج توشیبا و کلیه خدمات مرتبط با این حوزه بخشی از سرویس های ارائه شده در این مرکز است. سرویس های انجام شده در نمایندگی توشیبا توسط تیمی از برترین متخصصین کشور انجام می گردد. جهت بهره مندی از خدمات ما در هرواحد می توانید وارد صفحه مربوط به واحد مورد نظر شوید.

شارژ کارتریج باز تولید توشیبا

از دیگر کارتریج هایی که در فرایند شارژ کارتریج توشیبا، مورد استفاده قرار میگیرد، کارتریج بازتولید است. وقتی سخن از کارتریج بازتولید می‌آید، پاسخ شفافی نمی‌توان به آن داد. شرکت‌ها در سراسر دنیا روندها و استانداردهای مختلفی را برای محصولات باز تولید دارند.این کارتریج ها هم میتوانند کیفیت قابل قبول و مناسبی را برای دستگاه به همراه داشته باشند. 

شارژ کارتریج های سازگار یا عمومی توشیبا

 علاوه بر کارتریج های اصلی، کارتریج های دیگری هم در شارژ کارتریج دستگاه های کپی و چاپ ، مورد استفاده قرار میگیرند. اصطلاحا به کارتریج های غیر اصلی کارتریج طرح هم گفته میشود. در ساخت این کارتریج‌ها از ترکیب قطعات نو و بازیافتی کارخانه‌های سراسر دنیا استفاده می‌شود. البته این بدین معنا نیست که کیفیت این کارتریج ها، پایین و یا نامناسب باشد. چنانچه کاربران تمایل به استفاده از چنین کارتریج هایی را داشته باشند، کارشناسان واحد شارژ کارتریج ، از این نمونه ها، استفاده خواهند نمود. استفاده از کارتریج های سازگار یا عمومی، نقش موثری در کاهش هزینه های شارژ کارتریج دستگاه کپی توشیبا ایفا میکند.

شارژ کارتریج های طرح توشیبا

یکی دیگر از کارتریج های رایج در صنعت چاپ و کپی توشیبا، کارتریج های طرح است. این کارتریج ها، بسته به نوع و مدل شان، از کیفیت های مختلفی برخوردارند. کارتریج طرح، یعنی این که کارتریج اگرچه توسط سازنده دستگاه تولید نشده، ولی با آن دستگاه کار خواهد کرد. 

 • تعویض کارتریج لیزری
 • شارژ کارتریج لیزری 
 • تعویض کارتریج جوهرافشان
 • فروش کارتریج لیزری توشیبا
 • شارژ کارتریج جوهرافشان
 • فروش کارتریج جوهر افشان توشیبا
 • تعمیر و تعویض قطعات مصرفی کارتریج ها جهت کاهش هزینه مصرفی
 • نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی از جمله نرم افزار درایور در مرکز توشیبا
 • نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی از جمله ماژول های جانبی در مرکز شارژ کارتریج 
 • مشاوره و راهنمایی مصرف کنندگان در خصوص عملکرد پرینترها و کارتریج ها و نگهداری آنها
 • سرویس تخصصی کلیه قطعات کارتریج جهت بهینه سازی عملکرد دستگاه و کاهش استهلاک قطعات
 • بروز رسانی قطعات و کیت های کارتریج در صورت ارائه از سوی کمپانی های سازنده جهت رفع اختلالات

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 5

No votes so far! Be the first to rate this post.

Leave a comment

error: Content is protected !!
Call Now Button