نمایندگی تعمیرات فتوکپی توشیبا 02122904236 - 02144827584

تعمیرات تخصصی توشیبا

تعمیرات تخصصی توشیبا

5
(9)

نمایندگی رسمی کپی توشیبا

تعمیرات تخصصی توشیبا سفارش می کند،نگهداری و سرویس خوب دستگاه فتوکپی توشیبا تضمین‌کننده‌ی کارکرد مناسب و افزایش طول عمر مفید آنها است. به همین دلیل چه هنگام بروز مشکل یا سرویس حتما باید از مرکز خدمات پس از فروش و نمایندگی مجاز دستگاه فتوکپی توشیبا کمک گرفت. نمایندگی توشیبا تعمیرگاه دستگاه فتوکپی توشیبا با تکیه بر تعمیرکاران با سابقه و آموزش دیده‌ی خود کلیه خدمات نصب، سرویس و تعمیر تخصصی دستگاه فتوکپی توشیبا را در محل و به صورت فوری در تهران ارائه می‌دهد.

تعمیرات با مناسب‌ترین قیمت و ارائه ضمانت ۶ ماهه و خدمات پس از فروش می‌باشند. یعنی اگر در مدت شش ماه همان مشکل پیش آید تعمیرات بدون دستمزد انجام خواهد شد. اگر دستگاه فتوکپی توشیبا شما نیاز به سرویس و تعمیر دارد. با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق فرم آنلاین سفارش برای نمایندگی توشیبا ارسال کنید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

فرم سفارش آنلاین نمایندگی رسمی کپی توشیبا:
  تعمیرات تخصصی توشیبا

  تمامی دستگاه های فتوکپی توشیبا که مشتریان گرامی از نمایندگی رسمی توشیبا در تهران خریداری می کنند. تا یکسال گارانتی خدمات پس از فروش توشیبا دارند. نمایندگی رسمی توشیبا در صورت بروز هر گونه ایراد در دستگاه فتوکپی توشیبا بدون دریافت هیچگونه هزینه از مشتری ایراد دستگاه فتوکپی توشیبا را رفع کرده و خدمت مشتری دستگاه فتوکپی توشیبا را تحویل میدهند. قطعات مصرفی که مشتریان گرامی از قبیل درام ،بلید ،دولوپر یا کارتریج تونر از نمایندگی رسمی توشیبا تهیه می کنند. کاملا اورجینال و با گارانتی رسمی نمایندگی رسمی توشیبا می باشند.

  مزایای استفاده از تعمیرگاه نمایندگی رسمی کپی توشیبا

  1. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال توشیبا.
  2. ضمانت شش ماه تعمیرات و خدمات پس از فروش توشیا.
  3. داشتن تعمیرکارانی که تخصصشان فقط تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا است.

  راهنمای خدمات پس از فروش تعمیرات تخصصی توشیبا

  در صورتی‌ که دستگاه فتوکپی توشیبا شما دارای برگه گارانتی نمایندگی رسمی کپی توشیبا باشد. و تاریخ آن نگذشته باشد می‌تواند در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید. از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی توشیبا در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید. و با تماس با نمایندگی رسمی کپی توشیبا، از این خدمات بهره‌مند شوید. اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌ شدن برگه گارانتی نمی‌توانید. از خدمات پس از فروش توشیبا بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر تهران یا دفتر نمایندگی رسمی کپی توشیبا  تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین راه را برای تعمیر یا سرویس دستگاه فتوکپی توشیبا خود به دست آورید. ارائه خدمات با کیفیت به شما با تجربه چندین ساله به دست آمده است.

  چرا نمایندگی رسمی کپی توشیبا را برای تعمیر دستگاه فتوکپی انتخاب کنیم؟

  چه به دنبال نصب دستگاه فتوکپی توشیبا سرویس قطعات دستگاه فتوکپی توشیبا باشید. نمایندگی رسمی کپی توشیباسرویس در زمینه‌ی تعمیر انواع دستگاه فتوکپی توشیبا می‌تواند به شما کمک کند. ما بهترین، قابل اعتمادترین، سریع‌ترین گزینه برای انتخاب توسط شما برای سرویس و تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا در نقاط مختلف تهران و حومه هستیم. اگر هر کدام از دستگاه فتوکپی توشیبا شما کار نمی‌کند، یا مشکلی دارد ، ارور یا کد خطایی نشان می‌دهد.

  ما یکی از تعمیرکاران حرفه‌ای و باتجربه خود را برای تعمیر خواهیم فرستاد. تمام  تکنسین‌های ما دوره‌های تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا را گذرانده و دارای سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا در مدل‌های مختلف می‌باشند. ضمناً ما کلیه خدمات تعمیر و سرویس دستگاه فتوکپی توشیبا ی  انجام شده را برای آسودگی خاطر شما را شش ماه ضمانت می‌کنیم.

  ۷ دلیلی که تعمیرگاه نمایندگی رسمی کپی توشیبا را از سایرین متمایز می کند:

  در صورت نیاز به مواد مصرفی می توانید با نمایندگی رسمی کپی توشیبا تماس گرفته تا قطعات مصرفی برای شما مشتریان گرامی ارسال گردد. تمامی خدمات نمایندگی رسمی توشیبا در محل دستگاه فتوکپی توشیبا انجام می گردد. بعد از تماس شما مشتریان گرامی با نمایندگی رسمی توشیبا کارشناس نمایندگی رسمی توشیبا کمتر از دوساعت در محل دفتر شما حاضر می گردد. و تمامی اشکالات دستگاه فتوکپی توشیبا که شما به کارشناس نمایندگی رسمی توشیبا اظهار می نمایید رفع نماید.

  • نمایندگی رسمی کپی توشیبا خدمات ارائه شده به صورت کتبی ۶ ماه ضمانت خواهند شد. تا از بابت خرابی
  • دستگاه فتوکپی توشیبا خود نگرانی نداشته باشید.
  • در طول دوره ضمانت شش ماهه نیازی به پرداخت هزینه اضافی (حتی ایاب و ذهاب) نیست.
  • اعزام تمام تکنسین‌ها در روز و ساعت درخواستی شما خواهد بود.
  • تمامی قطعات مورد استفاده در تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا شما کاملا ارجینال و شرکتی می‌باشند.
  • تعمیرکاران ما در طول سال دوره‌ها و کارگاره‌های آموزش تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا را می‌گذرانند.
  • ما پاسخگویی پیشنهادات و انتقادات شما در زمینه‌ی خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران‌مان هستیم.
  • برای درخواست تعمیرات می‌توانید از راه‌های مختلف فرم درخواست آنلاین تعمیرات، ایمیل و یا شماره تلفن
  • استفاده کنید.

  تشریح تعمیرات تخصصی توشیبا درباره دستگاه فتوکپی توشیبا

  پس از پایان تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا شما مشتری گرامی توسط کارشناس نمایندگی رسمی کپی توشیبا کارشناس نمایندگی رسمی توشیبا به شما فاکتور نمایندگی رسمی توشیبا را همراه با ضمانت نامه رسمی نمایندگی رسمی توشیبا ارائه می دهد. گارانتی تعمیراتی نمایندگی رسمی توشیبا شامل تمامی قطعات تعویض شده در فاکتور می باشد. که بیست هزار برگ از کنتور بعد از تعمیر الی شش ماه گارانتی تعویض قطعات دارد. و نمایندگی رسمی توشیبا در صورت هرگونه اشکال در دستگاه فتوکپی توشیبا بعد از تعمیرات نمایندگی رسمی توشیبا موظف است. بدون هیچ گونه هزینه رفع ایراد کند. نمایندگی رسمی فتوکپی توشیبا TOSHIBA شرکت ژاپنی و چند ملیتی است. که دفتر مرکزی آن در شهر توکیو ژاپن قرار دارد.

  محصولات این شرکت شامل: تجهیزات فناوری اطلاعات و ارتباطات، قطعات الکترونیکی، سیستم‌های برقی، زیرساخت‌های شهری و صنعتی، لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی، لوازم اداری و دفتری،ابزارهای روشنایی، تجهیزات نورپردازی و نیز ارائه خدمات لجیستیکی است. شرکت توشیبا از ادغام دو شرکت مکانیکی و الکتریکی پدید آمده است. مخترع دستگاه‌های مکانیکی ژاپنی؛ تاناکا هیساشیگ با بنیانگذاری شرکت تولید تجهیزات تلگراف تحت نام؛ تاناکا سیزو-شا، در سال ۱۸۷۵ این بنا را آغاز کرد.

  و مخترع تجهیزات الکترونیکی ژاپنی، ایشی سوکی فوجیوکا با بنیانگذاری شرکت برق توکیو (یا توکیو دنکی) در سال ۱۸۹۰ این بنا را تکمیل کرد و در ۱۹۳۹ با ادغام این دو شرکت، شرکت توشیبا متولد شد. سیر مصنوعات مکانیکی و الکتریکی دو شرکت ژاپنی، در قالب شرکت جدید نیز ادامه یافت، با این ویژگی که عنصر الکترونیک نیز بدان افزوده شد و توشیبا با قدم نهادن در عرصه تولید محصولات مختلف دیجیتالی،الکترونیکی و رایانه‎ای، در کنار تولید دستگاه فتوکپی توشیبا و تجهیزات پزشکی، تراشه‎ها و نیمه‌هادی‌ها در فهرست شرکت‌های برتر ژاپنی و جهانی جای گرفت.

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 9

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Leave a comment

  -- بارگیری کد امنیتی --

  Call Now Button
  error: Content is protected !!