نمایندگی توشیبا

5
(7)

نمایندگی توشیبا

نمایندگی توشیبا متشکل از مجموعه ای حرفه ای آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی TOSHIBA می باشد. نمایندگی توشیبا یک مجموعه قدرتمند و چند جانبه است. که به صورت حرفه ای در زمینه فروش و تعمیر انواع محصولات این کمپانی فعالیت می کند. ما در این مرکز به دنبال این هستیم که کاربران بتوانند کلیه نیازهای خود در این دو حوزه را برطرف نموده و نیازی به مراجعه به چند مرکز خدماتی مختلف نداشته باشند. در همین راستا نیز مدیریت این نمایندگی، از مجرب ترین کارشناسان فروش و تعمیرات دعوت به عمل آورده تا بر فعالیت های واحدهای مختلف نظارت داشته باشند. به این ترتیب شما در واحد فروش، شاهد حضور مجرب ترین کارشناسان فروش هستید. که کامل ترین اطلاعات را در مورد مشخصات فنی محصولات توشیبا به شما ارائه می دهند.

شماره های تماس شعب نمایندگی توشیبا برای اعلام تعمیرات:

فرم سفارش آنلاین نمایندگی توشیبا:
   

  فرم سفارش آنلاین نمایندگی توشیبا:
  فرم سفارش آنلاین نمایندگی توشیبا:

  تمامی دستگاه های فتوکپی توشیبا که مشتریان گرامی از نمایندگی توشیبا خریداری می کنند یکسال گارانتی تعمیراتی دارند.نمایندگی توشیبا در صورت بروز هر گونه ایراد در فتوکپی توشیبا بدون دریافت هزینه ایراد را رفع می کنند.قطعات مصرفی از قبیل درام ،بلید ،دولوپر یا کارتریج تونر کاملا  اورجینال می باشند.

  امروزه دستگاههای کپی میتوانند ،مانند یک کامپیوتر بسیاری از نیازهای کاربر را برطرف سازند.انجام چندین دستور در یک زمان ، اسکن و کپی در حافظه ، برنامه ریزی برای خروجی دلخواه ، ارتباط با انواع گجتهای موجود در بازار و سهولت در ارتباط با سیستم عامل باعث شده است ،که کاربران به هیچ عنوان نگران ازدست دادن زمان خود نباشند.

  در این خصوص توشیبا یکی از ،پیشروترین شرکتها در بین تمام رقبای خود می باشد.با توجه به محل تماس ، نزدیکترین نمایندگی خدمات تعمیرات آماده پاسخگویی به نیاز کاربر خواهد بود.نصب و راه اندازی آموزش نحوه استفاده و تعمیرات و پشتیبانی از جمله مواردی است که نمایندگی توشیبا برای رضایت مشتریان روی آنها سرمایه گذاری نموده است.

   نمایندگی توشیبا

  خدمات پس از فروش نمایندگی توشیبا:

  مفتخر است کلیه ی خدمات پس از فروش نمایندگی توشیبا دستگاهای فتوکپی توشیبا را به صورت گارانتی 20000 هزار برگ یا 6 ماه بعد از تعمیر با قطعات کاملا ،اورجینال به شما مشتری عزیز ارائه دهد.این شرکت تمامی مدلهای دستگاهای فتوکپی توشیبا ،اعم از رومیزی و سرعت بالای سیاه و سفید و دستگاهای فتوکپی توشیبا رنگی را به صورت ،کاملا تخصصی و با گارانتی سرویس کامل و رفع ایراد می کند.

  شما مشتری گرامی در صورت مشکل در دستگاه کپی توشیبای خود می تواند ، با کارشناسان نمایندگی توشیبا ارتباط برقرار کنید، تا در کمترین زمان کارشناس توشیبا در کمترین زمان به آدرسی که شما مشتری گرامی به اپراتور شرکت داده اید مراجعه فرماید و در خدمت شما مشتری گرامی باشد،تا دستگاه کپی توشیبا شما را کامل عیب یابی کرده و سالم و آماده ی چاپ به شما، مشتری عزیز با گارانتی تقدیم نماید.در صورت نیاز به مواد مصرفی می توانید با نمایندگی توشیبا تماس گرفته تا قطعات مصرفی برای شما مشتریان گرامی ارسال گردد.

  تمامی خدمات نمایندگی توشیبا در محل دستگاه فتوکپی توشیبا انجام می گردد.بعد از تماس شما مشتریان گرامی با نمایندگی توشیبا کارشناس نمایندگی توشیبا کمتر از دوساعت در محل دفتر شما حاضر می گردد و تمامی اشکالات دستگاه فتوکپی توشیبا که شما به کارشناس نمایندگی توشیبا ظهار می نمایید رفع نماید.پس از پایان تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا شما مشتری گرامی توسط کارشناس نمایندگی توشیبا کارشناس نمایندگی توشیبا به شما فاکتور نمایندگی توشیبا را همراه با ضمانت نامه رسمی نمایندگی توشیبا ارائه می دهد.یک مجموعه قدرتمند و چند جانبه است که به صورت حرفه ای در زمینه فروش و تعمیر انواع محصولات این کمپانی تعمیر انواع محصولات این کمپانی فعالیت می کند.

  ما :

  در این مرکز به دنبال این هستیم که کاربران بتوانند ،کلیه نیازهای خود در این دو حوزه را برطرف نموده و نیازی به مراجعه به چند مرکز خدماتی مختلف نداشته باشند.در همین راستا نیز مدیریت این نمایندگی از مجرب ترین کارشناسان فروش و تعمیرات دعوت به عمل آورده تا بر فعالیت های واحدهای مختلف نظارت داشته باشند.به این ترتیب شما در واحد فروش توشیبا شاهد حضور مجرب ترین کارشناسان فروش هستید که کامل ترین اطلاعات را در مورد مشخصات فنی محصولات توشیبا به شما ارائه می دهند.

  همچنین جمعی از مهندسین ارشد تعمیر در بخش نمایندگی تعمیرات توشیبا فعالیت می کنند که با استفاده از دانش فنی و تجربه بالای خود، می توانند، انواع مشکلات دستگاه های مختلف را برطرف نمایند.در واقع شما عزیزان با مراجعه به نمایندگی توشیبا می توانید هرگونه سرویس مرتبط با ماشین های اداری لوازم خانگی و سایر محصولات توشیبا خود را از یکی از تخصصی ترین مراکز خدماتی دریافت نمایید. در ادامه به معرفی سایر خدمات این نمایندگی توشیبا می پردازیم.

   خدمات زیر را در تعمیرات دستگاههای کپی توشیبا توسط نمایندگی توشیبا ارائه می دهد:

  گارانتی تعمیرات نمایندگی توشیبا شامل تمامی قطعات تعویض شده در فاکتور می باشد که بیست هزار برگ از کنتور بعد از تعمیر الی شش ماه گارانتی تعویض قطعات دارد و نمایندگی توشیبا در صورت هرگونه اشکال در دستگاه فتوکپی توشیبا بعد از تعمیرات نمایندگی توشیبا موظف است بدون هیچ گونه هزینه رفع ایراد کند.

  • عیب‌یابی و تعمیر Fusing Unit دستگاه کپی توشیبا
  • عیب‌یابی و تعمیر MC Charger دستگاه کپی توشیبا
  • عیب‌یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات مکانیکی دستگاه کپی توشیبا
  • عیب‌یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات الکترونیکی دستگاه کپی توشیبا
  • عیب‌یابی و تعمیر سیستم هیتر دستگاه کپی توشیبا
  • عیب‌یابی و تعمیر مسیر خروج کاغذ کپی توشیبا
  • عیب‌یابی و تعمیر بوردهای الکترونیکی فتوکپی توشیبا
  • عیب‌یابی و تشخیص قطعات معیوب دستگاه کپی توشیبا

    خدمات زیر را در تعمیرات دستگاههای کپی توشیبا توسط نمایندگی توشیبا ارائه می دهد:
   خدمات زیر را در تعمیرات دستگاههای کپی توشیبا توسط نمایندگی توشیبا ارائه می دهد:

  نمایندگی توشیبا به عنوان پشتیبانی دستگاه فتوکپی شما در خدمت شماست !

  همانطور که اطلاع دارید برند نمایندگی توشیبا یکی از پرطرفدارترین برندهای تولیدکننده لوازماداری در سطح  جهان و ایران بوده و این محبوبیت خود را مدیون کیفیت، بالا و مصرف بهینه انرژی خود می‌باشد.دستگاه فتوکپی توشیبا از چهل سال گذشته تولید و کاربرد آن در ده سال گذشته بسیار برجسته و زیاد شده است.این برند موفقیت خود را مدیون بهینه سازی در مصرف انرژی برق و آب می باشد یکی دیگر از مزیت های بسیار عالی دستگاه فتوکپی توشیبا مجهز بودن آن به فایلهای حفظت شده اطلاعات است، علاوه بر این دستگاه فتوکپی توشیبا دارای سه کاربرد بسیار قوی و همچنین سیستم پرینتر،اسکنر،کپی می باشد.

  در حال حاضر مصرف کنندگان بسیار زیادی در سراسر کشورمان وجود دارند، که برند توشیبا را به عنوان انتخابی مطمئن برای محل کار خود دانسته اند.این فراگیری برند توشیبا  احساس نیاز به تعمیر و نگهداری حرفه ای، و رسمی این محصولات را بیش از پیش افزایش داده که در این راستا مجموعه توشیبا سرویس با دارا بودن مجوز های قانونی لازم ،اقدام به تعمیرات استاندارد لوازم اداری توشیبا شما به خصوص تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا شما می کند.ما از شما درخواست می کنیم ،در صورت بروز هریک از مشکلات زیر در دستگاه فتوکپی توشیبا خود سریعاً با شماره نمایندگی TOSHIBA 44820181-021 تماس بگیرید.

  تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا:

  یکی از کارآمدترین وسایل اداری و محصولی است که جدیدا جای خود را در اکثر ادارذه ها باز کرده است، این محصول به صورت رومیزی و ایستاده تولید شده است، در صورتی که این وسیله را برای استفاده اداری تهیه کرده باشید، برای استفاده صحیح از آن حتما دفترچه راهنما را مطالعه فرمایید و از کارشناس و متخصص نصب دستگاه راهنمایی های لازم را بگیرید، تا نیاز به تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا خود در کوتاه مدت نداشته باشید!

  تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا:
  تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا:

  ۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی توشیبا را جهت تعمیر و سرویس :

  1.  نمایندگی توشیبا دارای تکنسین های با سابقه کاری حدلقل 20 سال و مختص برند توشیبا TOSHIBA
  2.  تکنسین های نمایندگی TOSHIBA دوره دیده و آشنا به هر مارک و مدل دستگاه فتوکپی TOSHIBA
  3. (تمامی سرویسکاران نمایندگی TOSHIBA دارای کد تخصصی و شماره پرسنلی مشخص می باشند).
  4.  سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن در دستگاه فتوکپی TOSHIBA
  5. حداقل زمان برای حاضر شدن در شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده که از طرف شما با نمایندگی TOSHIBA
  6. در تهران انجام شده
  7. تعمیر دستگاه فتوکپی TOSHIBA با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی،توسط نمایندگی TOSHIBA
  8.  ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا 20 هزار برگ توسط نمایندگی TOSHIBA
  9.  استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال برای تعمیر دستگاه فتوکپی TOSHIBAا توسط نمایندگی TOSHIBA
  10.  سرویس دهی دستگاه فتوکپی TOSHIBA به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  11.  تعمیرات دستگاه فتوکپی TOSHIBA در محل (به هیچ عنوان دستگاه فتوکپی توشیبا از محل کار  شما خارج
  12. نمی شود).
  13.  ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار توسط نمایندگی TOSHIBA (این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار ۲۰۰۰۰
  14. تومان می باشد).

  ۱6 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا توسط نمایندگی توشیبا

   نمایندگی توشیبا TOSHIBA توصیه می کند در صورت ،روشن نشدن دستگاه فتوکپی TOSHIBA و یا صفحه

  نمایش حتما با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.

  1.  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل کپی برداری 
  2.   سر و صدای بیش از حد به هنگام کپی گرفتن،دستگاه فتوکپی توشیبا 
  3.  تخلیه نکردن پودر زائد  پس از اتمام کپی برداری، دستگاه فتوکپی توشیبا 
  4.  کثیف گرفتن کاغذهای چاپ شده،در دستگاه فتوکپی توشیبا
  5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح کاغذ کش ها، در کاستهای دستگاه فتوکپی توشیبا
  6.  لرزش و جابجا شدن دستگاه فتوکپی توشیبا بواسطه خراب بودن پایه های میز دستگاه 
  7. تکان خوردن بیش از حد دستگاه فتوکپی توشیبا
  8.  بسته نشدن درب A D F  دستگاه فتوکپی توشیبا
  9.  ریزش دولوپر از درب بغل دستگاه فتوکپی توشیبا
  10. گیر کردن یا جا نرفتن کارتریج تونر در دستگاه فتوکپی توشیبا
  11. خط افتادن بطور ممتد بر روی کپی های چاپ شده
  12.  عدم ورود تونر به دولوپر و کم رنگ زدن کپی چاپ شده
  13.  گرم نشدن دستگاه فتوکپی توشیبا
  14.  پاره شدن تسمه موتور اصلی درایور دستگاه فتوکپی توشیبا
  15.  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
  16.  گیر کاغذ زیاد در قسمت فیوزینگ دستگاه فتوکپی توشیبا

  نمایندگی توشیبا TOSHIBA در تهران

  نمایندگی توشیبا تعمیرگاه دستگاه های فتوکپی توشیبا با تکیه بر تعمیرکاران با سابقه و آموزش دیده‌ی خود کلیه خدمات نصب، سرویس و تعمیر تخصصی دستگاه های فتوکپی توشیبا را در محل و به صورت فوری در تهران ارائه می‌دهد. نگهداری و سرویس خوب لوازم اداری توشیبا تضمین‌کننده‌ی کارکرد مناسب و افزایش طول عمر مفید آنها است. به همین دلیل چه هنگام بروز مشکل یا سرویس و تعمیر حتما باید از مرکز خدمات پس از فروش و  مجاز لوازم اداری کمک گرفت.

  تعمیرات با مناسب‌ترین قیمت و ارائه ضمانت ۶ ماهه و خدمات پس از فروش توشیبا می‌باشند. یعنی اگر در مدت شش ماه همان مشکل پیش آید. تعمیرات بدون دستمزد انجام خواهد شد. اگر دستگاه های فتوکپی و پرینتر  توشیبا شما نیاز به سرویس و تعمیر دارد با ما تماس بگیرید. یا درخواست خود را از طریق فرم آنلاین سفارش برای توشیبا ارسال کنید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.سفارش آنلاین شامل ۱۰٪ تخفیف ویژه می‌باشد.

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 7

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Call Now Button
  error: Content is protected !!