نمایندگی تعمیر کپی توشیبا

5
(5)

نمایندگی تعمیر کپی توشیبا

نمایندگی تعمیر کپی توشیبا به دلیل اطمینان از مهارت و دانش کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی کپی توشیبا را چه در بخش فروش توشیبا و چه در بخش نمایندگی توشیبا گارانتی و ضمانت نموده است. نمایندگی توشیبا با پیاده‌سازی استانداردهای جهانی در تلاش است. تا سطح کیفی خدمات ارائه شده در این مرکز را ارتقاء بخشد. و روز به روز بر کیفیت خدمات خویش بیافزاید.

شماره های تماس با نمایندگی تعمیر کپی توشیبا:

  شعبه شمال:         02122904236

   شعبه غرب:          02144820181

فرم سفارش آنلاین نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا :
  "<yoastmark

  تشریح یونیت درام دستگاه فتوکپی توشیبا توسط نمایندگی تعمیر کپی توشیبا

  در این قسمتتعمیر کپی ایرادهایی که ممکن است. اگر  در نمایندگی تعمیر کپی توشیبا و سرویس کامل یونیت درام  فتوکپی توشیبا درست انجام نشود. برای تکثیر اسناد پیش بیاید را در زیر توضیح می دهیم:

  • تصویر کثیف کپی می زند(در هنگام تعمیر و سرویس کپی توشیبا مخزن یونیت درام بادگیری نشده).
  • تصویر دارای خطوط سیاه می باشد(در هنگام تعمیر و سرویس کپی توشیبا  مخزن یونیت درام بلید مشکل دارد).
  • تصویر رگه های سفید دارد(در هنگام تعمیر و سرویس کپی توشیبا مخزن یونیت  درام را تعویض کنید).
  • تصویر یک دست مشکی می زند(در هنگام تعمیر و سرویس کپی توشیبا شارژر MC را تعویض کنید).
  • صدای نابهنجار از دستگاه کپی میاید(در هنگام تعمیر و سرویس کپی توشیبا چرخ دنده های یونیت درام را کامل تعویض کنید ).

  حالا طبق شکل جز به جز قطعات یونیت درام  همراه با وظایف تک تک اجزاء را توضیح می دهیم. تا در نمایندگی تعمیر کپی توشیبا مورد استفاده قرار دهید.

   

  تصویر کثیف کپی می زند(در هنگام تعمیر و سرویس کپی توشیبا مخزن یونیت درام بادگیری نشده)
  تصویر کثیف کپی می زند(در هنگام تعمیر و سرویس کپی توشیبا مخزن یونیت درام بادگیری نشده)

  تمامی دستگاه های کپی توشیبا که مشتریان گرامی از نمایندگی توشیبا خریداری می کنند. تا یکسال گارانتی خدمات پس از فروش دارند. نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا در صورت بروز هر گونه ایراد در دستگاه کپی توشیبا بدون دریافت هیچگونه هزینه از مشتری ایراد دستگاه کپی توشیبا را رفع کرده. و خدمت مشتری دستگاه کپی توشیبا را تحویل میدهند.

  اجزای تسکیل دهنده یونیت درام توسط نمایندگی تعمیر کپی توشیبا تشریح می گردد

  قطعات مصرفی که مشتریان گرامی از قبیل درام ،بلید ،دولوپر یا کارتریج تونر از نمایندگی تعمیر کپی توشیبا تهیه می کنند. کاملا اورجینال و با گارانتی رسمی نمایندگی توشیبا می باشند. در صورت نیاز به مواد مصرفی می توانید با نمایندگی توشیبا تماس گرفته تا قطعات مصرفی برای شما مشتریان گرامی ارسال گردد. در هنگام تعیمر فتوکپی توشیبا اگر به ایرادهای زیر برخوردید،می توانید. ایراد را در یونیت درام فتوکپی توشیبا جستجو کنید.

  • شارژ M C:وظیفه  این شارژر که بالای درام نصب می شود این است. که درام را باردار می کند که بتواند تصویر را به وسیله تونر بر روی خود چاپ کند. شارژر M C ولتاژ خود را از برد High Voltage می گیرد که از طریق سه پایه پلاتینی که به برد High Voltage متصل است. و همین سه پایه پلاتینی از طرف دیگر به شارژر M C متصل است. ولتاژ را به درام انتقال می دهند. اگر در این عملیات اتفاقی بیافتد. و شارژر به خوبی شارژ نشود. مشکلاتی برای تصویر درج شده بر روی درام یا بر روی تصویر خروجی پیش میافتد. در این بخش تمامی این مشکلات را توضیح می دهیم:
  • ممکن است تصویر کامل سیاه باشد.
  • ممکن است تصویر رگه های سیاه داشته باشد.
  • ممکن است به دلیل شارژر نشدن درام دستگاه فتوکپی توشیبا دولوپر ریزی داشته باشد.
  • ممکن است بر روی تصویر چاپ شده خطهای سوزنی ممتد روی تصویر چاپ شده وجود داشته باشد.
  *در صورتی که تصویر چاپ شده از فتوکپی توشیبا دچار یکی از مشکلات بالا بود بلافاصله با نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا تماس گرفته و درخواست تعمیر کپی توشیبا را ثبت کنید*

  نمایندگی تعمیر کپی توشیبا راه حل مشکلاتی که در تصویر چاپ شده وجود دارد که دلیل آن  شارژر M C می باشد که در بالا توضیح دادیم این است که در تعمیر کپی توشیبا، کاملا شارژر M C را شاسی کرده و کاملا آنرا شستشو کنیم و بعد از خشک شدن آنرا روی یونیت درام ببندیم و تست کنیم اگر مشکل حل شد باید شارژ M C را تعویض کنیم.

   

  "اجزای

  بلید:

  • وظیفه این قسمت پاک کردن تصویر چاپ شده بر روی درام ،و آماده کردن درام برای حک کردن تصویر بعدی بر روی خود می باشد.اگر درام بعد از زدن کپی پاک نشد،بلافاصله یونیت درام را باد گرفته و بلید را تعویض می کنیم.این عمل را بعد از تعمیر کپی توشیبا، اصولا در هر دوره از سرویس دستگاه باید انجام داد.
  بلید:وظیفه این قسمت پاک کردن تصویر چاپ شده
  بلید:وظیفه این قسمت پاک کردن تصویر چاپ شده
  • درام:درام یا اصطلاح فنی O P C وظیفه آن حک کردن تصویر بر روی خود و انتقال آن به قسمت بعدی دستگاه فتوکپی توشیبا می باشد.اگر درام به مشکل بر خورد اشکالات زیر را اصولا برروی چاپ خود می بینید:
  • امکان دارد تصویر کم رنگ باشد.
  • امکان دارد بر رروی تصویر چاپ شده شما رگه های سفید رنگ دیده شود.
  • امکان دارد تصویر کامل سفید باشد.
  • امکان دارد تصویر چاپ شده نیمه ای سفید و نیمه ای پررنگ چاپ شود.

  تمامی خدمات نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا در محل دستگاه فتوکپی توشیبا انجام می گردد.

  بعد از تماس شما مشتریان گرامی با نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا کارشناس نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا کمتر از دو ساعت در محل دفتر شما حاضر می گردد و تمامی اشکالات دستگاه کپی توشیبا که شما به کارشناس نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا اظهار می نمایید رفع نماید. پس از پایان تعمیرات دستگاه کپی توشیبا شما مشتری گرامی توسط کارشناس نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا کارشناسان نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا به شما فاکتور نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا را همراه با ضمانت نامه رسمی نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا ارائه می دهد. گارانتی تعمیراتی نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا شامل تمامی قطعات تعویض شده در فاکتور می باشد که بیست هزار برگ از کنتور بعد از تعمیر الی شش ماه گارانتی تعویض قطعات دارد و نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا در صورت هرگونه اشکال در دستگاه کپی توشیبا بعد از تعمیرات نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا موظف است بدون هیچ گونه هزینه رفع ایراد کند.

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 5

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Call Now Button
  error: Content is protected !!