نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا

5
(2)

نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا

نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا، جهت ارائه هر چه تخصصی تر خدمات به کاربران خویش، پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا را در اختیار کادر فنی و کارشناسان حاضر در این مرکز قرار داده است. و در تلاش است تا با رفع نواقص و اشکالات مطرح شده از سوی کاربران و مشتریان گرامی بالاترین سطح کیفی خدمات را در دو حوزه تعمیر و فروش، به آنان ارائه نمایند.

شماره های تماس با شعب نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا:

شعبه غرب:      02144820181

شعبه شمال:     02122904236

فرم سفارش آنلاین نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا:
  مزیت ویژه این مرکز حضور ناظرانی از سوی شرکت سازنده (شرکت توشیبا) و نظارت بر سطح کیفی خدماتی است. که توسط کارشناسان و کارکنان حاضر در این مجموعه ارائه می گردد. کارشناسان این مرکز تمامی توان و امکانات خویش را به کار بسته اند تا خدماتی لایق و سزاوار نام توشیبا به کاربران آن ارائه دهند. امتیازات دیگر نمایندگی دستگاه کپی توشیبا صرفه‌جویی در زمان و هزینه، سرعت بالای انجام تعمیرات، انجام مشاوره پیش از تعمیر و اعلام نتیجه‌ی نهایی پس از تعمیر و سرویس دستگاه‌هایی است. که سایر همکاران قادر به تعمیر آنها نبوده‌اند.

  نکته توسط نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا :

  تمامی یونیت درام های دستگاه فتوکپی توشیبا اصولا شامل دوقسمت می باشند:

  1. یونیت درام
  2. یونیت تانک دولوپر

  در تصویر زیر نحوه ی بیرون آوردن یونیت درام دستگاه فتوکپی توشیبا که در نمایندکی تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا لازم است را در زیر بطور کامل نمایش می دهیم:

  بررسی زمان تعویض درام دستگاه کپی توشیبا

  اما در صورتی که تصویر چاپ شده، خطوط تک روی صفحات چاپ شده مشاهده کردید. و خطوط طور کاملا سوزنی  روی تصاویر چاپ شده بودند. می‌توانید بعد از اطمینان از سالم بودن بلید دستگاه کپی توشیبا،درام دستگاه را تعویض کرد. وسپس اقدام به کپی کنید. (تصویر زیر نشان دهنده‌ی وجود اشکال در درام دستگاه کپی توشیبا است. بنابراین در صورتی که تصویر چاپ شده توسط دستگاه شما شبیه به تصویر زیر بود جهت تعویض درام اقدام کنید).

  تعمیر فتوکپی توشیبا در محل:

  کارشناسان اعزامی جهت تعمیر کپی توشیبا در محل، از میان زبده ترین و خبره ترین کارشناسان تعمیر برگزیده شده اند. تا با یک بار حضور در محل قادر به رفع کلیه اشکالات پیش آمده در دستگاه گردند. شما کاربران عزیز در صورت نیاز به استفاده از سرویس تعمیر دستگاه کپی توشیبا در محل می‌توانید. از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در نمایندگی فتوکپی توشیبا تماس بگیرید. و درخواست خود را ثبت نمایید.

  بلافاصله پس از تماس شما، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پس از انجام هماهنگی‌های لازم جهت تعمیر فتوکپی توشیبا، در آدرس مورد نظر حضور می‌یابند. توصیه می‌شود. در زمان تماس، نوع اشکال و خرابی پیش آمده در دستگاه کپی، علت بروز این اشکال، نشانه‌های مشاهده شده در کاغذ کپی شده، دستکاری‌های احتمالی جهت تعمیر و مواردی از این دست را با کارشناسان در میان بگذارید.

  آموزش تعویض درام،توسط نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا

  اين مراحل را براي تعویض درام دستگاه کپی توشیبا دنبال كنيد به گونه‌اي كه درام بتواند به خوبي تصویر چاپ شده همراه با کیفیت بسیار عالی را چاپ كند. پيش از پاك کردن درام دستگاه کپی توشیبا، بلید را جهت اطلاع از نیاز به تعویض آن بررسی کنید. در صورت نیاز به تمیز کردن مراحل درج شده در بخش زیر را دنبال نمایید. تمیز کردن درام دستگاه کپی توشیبا توسط بلید، سبب کیفیت چاپ شده،عالی می‌شود.

  بنابراین تنها زمانی اقدام به تعویض یا سرویس یونیت درام کنید که کیفیت چاپ پایین است. در صورت روشن شدن چراغ مربوط به درام و یا چشمک زدن آن و در صورتی که امکان تعویض کردن درام دستگاه کپی توشیبا  وجود ندارد. در این شرایط ابتدا یونیت درام را کامل کنید. درام را از دستگاه بیرون آورده،و بعد از شاسی کردن یونیت درام و تمیز کردن بلید ،دوباره یونیت درام را بسته و شروع به کپی برداری کنید. اگر باز مشکل پا برجا بود از نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا درخواست تعمیر کار نمایید.

  بعد از تعویض درام توسط نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا برای خاموش شدن چراغ روشن شده،مربوط  به اخطار درام،می توانید با دستور العمل زیر آنرا خاموش کنید:

  • دستگاه کپی توشیبا را خاموش کنید.
  • عدد 0 و 8 را نگه داشته،و درحالی که این دوعدد را گرفته اید،دستگاه کپی توشیبا را روشن کنید.
  • بعد از وارد شدن به قسمت کد دستگاه توشیبا،عدد 400 را وارد کرده،وبا صفر کردن این قسمت و زدن کلید استارت،دوباره دستگاه کپی توشیبا را خاموش کنید.
  • در آخر دستگاه کپی توشیبا را روشن کنید،و شروع بکار کنید.

  با این روش چراغ اخطار مربوط به درام را خاموش می کنید. نکته آخر آنکه اگر همچنان چاپ شما دچار مشکلی بود حتما از نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا،کارشناس تعمیرات درخواست دهید.

  آموزش ساختار کامل همراه با تصویر کپی برداری توسط نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا

  General Description of Copying Process

  آموزش ساختار کامل همراه با تصویر کپی برداری توسط نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا
  آموزش ساختار کامل همراه با تصویر کپی برداری توسط نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 2

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Call Now Button
  error: Content is protected !!