نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا

5
(3)

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا ویژگی قابل توجه ، ضمانت و گارانتی، تمامی خدماتی است. که توسط کارشناسان Toshiba به مشتریان ارائه می‌دهد. سرویسی است که نمایندگی تعمیرات دستگاه كپي توشیبا به کاربران ارائه می دهد. دستگاه کپی یک محصول پیچیده است که با هماهنگی چندین قطعه اصلی و فرعی کار می کند.

شماره تماس برای اعلام تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا:

شعبه غرب:       02144820181

شعبه شمال:     02122904236

فرم سفارش آنلاین نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا:
  ارتباط بین این قطعات با یکدیگر به اندازه ای است. که در صورت بروز مشکل در هریک از آنها، قطعات و بخش های دیگر نیز دچار اختلال می شوند. از این رو لازم است که قطعه معیوب هر چه سریعتر بررسی شده و به صورت تخصصی تعمیر گردد. به دلیلی حساسیت و ظرافت بالای این قطعات تعمیر یا تعویض قطعات دستگاه کپی توشیبا باید توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا انجام گردد.

  افراد ناشی با ظرایف قطعات و بخش های مختلف دستگاه کپی توشیبا آشنایی نداشته و ممکن است. با اشتباهات خود دستگاه را متحمل آسیب های جبران ناپذیری نمایند.به همین دلیل نمایندگی توشیبا با استخدام جمعی از مجرب ترین و ماهر ترین کارشناسان تعمیر ماشینهای اداری و بهره گیری از آخرین متد های تعمیراتی روز دنیا اقدام به ترمیم جزء به جزء دستگاه کپی توشیبا نموده است. در ادامه این مقاله در مورد جزئیات تعمیراتی کپی توشیبا نکات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

  یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده توسط مجموعه مهندسان مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا است. که با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و به دو شیوه «تعمیر در مرکز» و «تعمیر در محل» انجام می پذیرد. مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا با تجربه بیست ساله در زمینه تعمیرات انواع دستگاه های کپی توشیبا و به عنوان  یکی زیرمجموعه های شرکت نمایندگی توشیبا در ایران این اطمینان را به مشتریان عزیز می دهد. که تمامی خدمات  مرتبط با این حوزه با رعایت تمامی پارامترهای مطرح شده از سوی کارخانه سازنده ارائه گردد. همچنین هزینه های دریافت شده بابت سرویس های تعمیر، بر اساس نرخنامه مصوب و اعلام شده از سوی اتحادیه  باشد.

  خدمات تعمیرات دستگاه کپی توشیبا

  متدهای به کار رفته در این مرکز پس از آنالیز دستگاه‌های کپی توشیبا، بی‌شماری جمع‌آوری و تدوین گشته ‌اند. از این‌رو مجموعه‌ای از بهترین شیوه‌های تعمیر هستند. تسلط کارشناسان نمایندگی تعمیر دستگاه توشیبا، بر نوین‌ترین متد این امکان را  فراهم آورده تا تمامی  اختلالات مکانیکی و نرم ‌افزاری ،دستگاه های کپی به بهترین شیوه برطرف گردند. دستگاه فتوکپی توشیبا از قطعات و مواد مختلف از جمله درام ، کارتریج ، مین برد ، دولوپر ( پودر سنگین)  ، تونر ( پودر سبک) ،  فیوزینگ ،بلید داشت. کارشناسان تعمیر فتوکپی توشیبا به تمامی این قطعات مسلط بوده. و تعمیر انواع مدل های دستگاه فتوکپی توشیبا  را  به صورت تخصصی انجام می دهند.

  تعمیر درام فتوکپی در نمایندگی توشیبا

  تعمير درام فتوكپي در نمایندگی توشیبا ،يا همانO P C دارای یک تیغه پاک‌کننده (وایپر بلید) است.که تونرهای اضافی را از سطح و همچنین از ،روی کاغذ و کمربند انتقال (ترنسفر بِلت) کنار ‎می‎زند. در شرایطی که درام دچار خرابی شده باشد. خطوط نابهنجاری در برگه‌های چاپ شده مشاهده خواهد شد. و در نتیجه خروجی دستگاه فتوکپی توشیبا،بلا استفاده خواهد بود. تعمیر درام دستگاه کپی توشیبا مراحل خاص خود را دارد که عبارتند از: بررسی یونیت درام، جداسازی قفل محور درام باز کردن مجموعه سیم شارژ، گردگیری و تمیز کردن و در نهایت گریس‌کاری دنده‌ها و قفل محور توصیه می شود. در عیب‌یابی،تعمیر و تعویض درام کپی توشیبا کلیه قطعات مذکور توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی  توشیبا بررسی و صحت عملکرد آنها چک شود.  

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 3

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Call Now Button
  error: Content is protected !!