تعمیرات کپی توشیبا

5
(2)

تعمیرات کپی توشیبا

برای تماس با تعمیرات کپی توشیبا،می توانید یا به صورت تماس تلفنی از طریق شماره های درج شده اقدام نمایید،یا از  طریق درخواست آنلاین نمایندگی توشیبا:

شعبه غرب: 02144820181         شعبه شمال:02122904236

فرم سفارش آنلاین  تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا
  مشتری گرامی شما می توانید ،تمامی قطعات مصرفی را از طریق تماسهای فرماههای آنلاین یا تماس مستقیم سفارش داده. و بعد از سفارش شما ،قطعات دستگاه کپی توشیبا. کمتر از دو ساعت همراه با فاکتور ،رسمی و ضمانت نامه ی  قطعات مصرفی به دست شما می رسد. تمامی خدمات بدون هزینه ایاب و ذهاب می باشد. کپی توشیبا ،سرویسی است. که نمایندگی توشیبا ،به کاربران ارائه می دهد.

  دستگاه کپی یک محصول پیچیده است. که با هماهنگی چندین قطعه اصلی و فرعی کار می کند. ارتباط بین این قطعات با یکدیگر به اندازه ای است. که در صورت بروز مشکل در هریک از آنها، قطعات و بخش های  دیگر نیز دچار اختلال می شوند. از این رو لازم است. که قطعه معیوب هرچه سریع تر بررسی شده. و به صورت تخصصی تعمیر گردد. به دلیل حساسیت و ظرافت بالای این قطعات، تعمیر یا تعویض آنها باید توسط متخصصین مجرب تعمیرات کپی انجام گردد.

  "<yoastmark

  افراد ناشی با ظرایف قطعات و بخش های مختلف دستگاه کپی توشیبا آشنایی نداشته، و ممکن است. با اشتباهات  خود ، دستگاه را متحمل آسیب های جبران ناپذیری نمایند. به همین دلیل نمایندگی توشیبا ،با استخدام جمعی از مجرب ترین و ماهر ترین کارشناسان تعمیر ماشین های اداری و  بهره گیری از آخرین متدهای تعمیراتی، روز دنیا، اقدام به ترمیم جزء به جزء دستگاه کپی توشیبا نموده است. در ادامه این مقاله، در مورد جزئیات تعمیرات کپی توشیبا ،نکات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

  تعمیر کپی توشیبا :

  یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده توسط، مجموعه مهندسان مرکز تعمیر توشیبا ست ،که با استفاده از پیشرفته ترین، تجهیزات و به دو شیوه «تعمیر در مرکز» و «تعمیر در محل» انجام می پذیرد. مرکز تعمیرات کپی توشیبا با تجربه بیست ساله در زمینه تعمیرات انواع دستگاه های کپی،و به عنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت توشیبا، این اطمینان را به مشتریان عزیز می دهد. که تمامی خدمات مرتبط با این حوزه با رعایت تمامی پارامترهای مطرح شده. از سوی کارخانه سازنده ارائه گردد. همچنین هزینه های دریافت شده. بابت سرویس های تعمیر، بر اساس نرخنامه مصوب و اعلام شده از سوی اتحادیه  باشد.

  مزیت ویژه مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا ،حضور ناظرانی از سوی شرکت سازنده (شرکت توشیبا) و نظارت بر سطح  کیفی خدماتی است. که توسط کارشناسان و کارکنان حاضر در این مجموعه ارائه می گردد. کارشناسان این مرکز تمامی توان و امکانات خویش را به کار بسته اند. تا خدماتی لایق و سزاوار نام توشیبا به کاربران  آن ارائه دهند. تمامی خدمات پس از فروش توشیبا ، در محل دستگاه فتوکپی توشیبا و با ضمنانت نامه رسمی توشیبا ، انجام می شود.

  تمامی خدمات و تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا ،با گارانتی 20 هزار برگ یا شش ماه انجام می گردد.

  تمامی قطعات مصرفی اورجینال بوده و توسط نمایندگی توشیبا نصب و سرویس می گردند. بعد از تماس شما با نمایندگی توشیبا ،تکنسین مربوطه یک ساعت بعد از تماس شما در محل حاضر شده. و بعد از  ارزیابی فنی و اعلام هزینه به مشتری گرامی ،در صورت قبول قیمت تعمیر کپی توشیبا،حداکثر ظرف مدت 2 ساعت  دستگاه توشیبا تعمیر،سرویس ،در صورت نیاز تعویض مواد مصرفی یا قطعات دستگاه کپی توشیبا انجام می شود.

  در پایان فاکتور همراه با رسید ،تحویل وجه ،و کارت گارانتی خدمت شما ارائه می گردد. بعد از تعمیر دستگاه کپی توشیبا،اگر قطعات و خدماتی که توسط نمایندگی توشیبا ،به مشکل بر خورد،نمایندگی توشیبا بدون هیچ گونه وجهی موظف به رفع ایراد ،دستگاه توشیبا می باشد.

  تشریح مواد مصرفی در دستگاه فتوکپی توشیبا توسط تعمیرات کپی توشیبا

  تمامی دستگاه های فتوکپی توشیبا که مشتریان گرامی از تعمیرات کپی توشیبا خریداری می کنند. تا یکسال گارانتی  خدمات پس از فروش دارند. تعمیرات کپی توشیبا در صورت بروز هر گونه ایراد در دستگاه فتوکپی توشیبا بدون دریافت هیچگونه هزینه از مشتری ایراد دستگاه فتوکپی توشیبا را رفع کرده. و خدمت مشتری دستگاه فتوکپی توشیبا را تحویل میدهند.

  تشریح درام فتوکپی توشیبا DRUM توسط تعمیرات کپی توشیبا

  نمايندگي تعميرات فتوکپي توشيبا طيف وسيع و متنوعي از خدمات را در استان تهران ارائه مي‌دهد. اين نمايندگي با بيش از 15 سال سابقه درخشان در امر خدمت‌رساني همواره با جديدترين متدها و ابزارهاي عيبيابي و تعمير دستگاههاي کپي توشيبا در جلب رضايت مشتريان محترم ميکوشد. توجه ويژه متخصصين و کارشناسان اين مجموعه بر کيفيت بالا در ارائه خدمات نقطه متمايز کننده اين نمايندگي با ديگر مراکز مشابه ميباشد. بررسي نياز روز کاربران و مطالعه و آموزش دستگاههاي جديد و روشهاي سرويس ارائه شده توسط شرکت توشيبا از فعاليتهاي روزمره اين نمايندگي در جهت تشخيص صحيح و کارايي هرچه بيشتر ميباشد. از خصوصيات منحصر به فرد اين نمايندگي ميتوان به کسب تجربه بالاي متخصصين در فرايند ارائه خدمات چندين ساله دانست.

  ماحصل اين تجربه و آموزشهاي متوالي و به روز ، ارائه خدمات در سريعترين زمان ، برطرف نمودن نياز کاربر با تشخيص صحيح مي‌باشد. دسترسي به تمامي قطعات اورجينال از ديگر مزاياي نمايندگي فتوکپي توشيبا مي‌باشد. تمامي نيازهاي هر مجموعه کوچک و بزرگ ازجمله نصب و راه‌اندازي اوليه ، ارائه مشاوره خريد و بهترين محل جهت نصب. آموزش نحوه استفاده صحيح و راهکارهاي رفع ايراد ، شارژ کارتريج و تعويض تونر. تعمير و يا تعويض قطعات داخلي و خارجي و نصب امکانات اضافي در اين نمايندگي برطرف ميگردد.

  تعمیرات درام کپی توشیبا DRUM
  تعمیرات درام کپی توشیبا DRUM

  تشریح تعمیرات بلید کپی توشیبا BLADE توسط تعمیرات کپی توشیبا

  قطعات مصرفی که مشتریان گرامی از قبیل درام ،بلید ،دولوپر یا کارتریج تونر از تعمیرات توشیبا تهیه می  کنند. کاملا اورجینال و با گارانتی رسمی کپی توشیبا می باشند. در صورت نیاز به مواد مصرفی می توانید با تعمیرات کپی توشیبا تماس گرفته تا قطعات مصرفی برای شما مشتریان  گرامی ارسال گردد.

  تعمیرات بلید کپی توشیبا BLADE
  تعمیرات بلید کپی توشیبا BLADE

  تشریح تعمیرات دولوپر کپی توشیبا DEVELOPER توسط تعمیرات کپی توشیبا

  تمامی خدمات نمایندگی فتوکپی توشیبا در محل دستگاه فتوکپی توشیبا انجام می گردد. بعد از تماس شما مشتریان گرامی با نمایندگی فتوکپی توشیبا کارشناس نمایندگی فتوکپی توشیبا کمتر از دوساعت در  محل دفتر شما حاضر می گردد. و تمامیاشکالات دستگاه فتوکپی توشیبا که شما به کارشناس نمایندگی فتوکپی توشیبا  اظهار می نمایید رفع نماید.

  تشریح کارتریج تونر  Cartridge Toner توسط تعمیرات کپی توشیبا

  پس از پایان تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا شما مشتری گرامی توسط کارشناس نمایندگی فتوکپی توشیبا ،کارشناس  نمایندگی فتوکپی توشیبا به شما فاکتور نمایندگی فتوکپی توشیبا را همراه با ضمانت نامه رسمی نمایندگی فتوکپی توشیبا ارائه می دهد.

  کارتریج تونر  Cartridge Toner
  کارتریج تونر  Cartridge Toner

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 2

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Call Now Button
  error: Content is protected !!