تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا با گارانتی

5
(21)

تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا با گارانتی

تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا با گارانتی در نمایندگی توشیبا ،بدلیل وجود امکانات تخصصی تعمیر و حضور  کارشناسان زبدۀ این حوزه با کمترین میزان خطا و بالاترین سطح کیفی انجام می‌پذیرد.  تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا در این مرکز دربردارنده‌ی تمامی خدمات ترمیم، تعویض و تعمیری است که در فهرست خدمات پس از فروش این نمایندگی ذکر شده است.

شماره های تماس برای اعلام تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا:

تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا با گارانتی
تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا با گارانتی

       شعبه غرب:     02144820181 

       شعبه شمال:   02122904236
  کپی مطلع هستند که دستگاه فتوکپی توشیبا لزوماً به معنی رفع خرابی‌های دستگاه نیست. بلکه تمامی عملیات مرتبط با نگهداری، گردگیری، استفاده از مواد اولیه عالی و … را نیز شامل می‌گردد.از این رو کارشناسان ما در مرکز تعمیرات دستگاه فتوکپی toshiba ضمن پرداختن به تمامی امور مرتبط با خرابی‌ها و  اختلالات دستگاه، ارائه‌دهندۀ تمامی خدماتی هستند که توجه به آن‌ها سبب پیشگیری از استهلاک دستگاه گشته و به عمر مفید آن می‌افزایند.

  مشخصات مرکز تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا با گارانتی

  تمامی دستگاه های فتوکپی توشیبا که مشتریان گرامی از تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا با گارانتی خریداری می کنند تا یکسال  گارانتی خدمات پس از فروش دارند. نمایندگی دستگاه فتوکپی توشیبا در صورت بروز هر گونه ایراد در دستگاه فتوکپی توشیبا بدون دریافت هیچگونه هزینه  از مشتری ایراد دستگاه فتوکپی توشیبا را رفع کرده و خدمت مشتری دستگاه فتوکپی توشیبا را تحویل میدهند.

  تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا با گارانتی در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که ضمن دارا بودن مدارک تخصصی و آکادمیک، بدلیل حضور در دوره‌های آموزشی تخصصی قادر به رفع و حل غالب عیوب و اختلالات ایجاد شده در دستگاه کپی توشیبا اعم از اختلالات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری گشته‌اند. گزینش کارشناسان این مجموعه پس از آنالیزهای بسیار صورت گرفته و متخصصان این حوزه پس از طی دوره‌های علمی و عملی به همکاری فراخوانده شدند.

  تعمیر قطعات دستگاه فتوکپی توشیبا با گارانتی

  نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا ‌با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، از معدود شرکت‌های حال حاضر  کشور است که در زمینه ارائه‌ی خدمات مرتبط با قطعات دستگاه فتوکپی توشیبا و سرویس‌های تخصصی مرتبط با آنها  به کار است و مشغول خدمات متنوعی را در این زمینه به متقاضیان عرضه می‌دارد. کاربران کلیه دستگاه‌های فتوکپی  توشیبا می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در قطعات دستگاه‌های فتوکپی توشیبا با مرکز تعمیرات  توشیبا تماس گرفته و خدمات مورد نیاز خود را به صورت سرویس در محل دریافت نمایند.

  برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا عبارتند از: تعمیرات  درام کپی ،تعمیر بلید دستگاه فتوکپی، تعمیر کاغذکش کپی، تعمیر c c d دستگاه کپی، تعمیر پاور دستگاه کپی، تعمیر  هارد دستگاه کپی ،تعمیر بلید دستگاه کپی، تعمیر پنل دستگاه کپی، تعمیر کاست دستگاه کپی، شارژ کارتریج و تونر دستگاه کپی، تعویض دولوپر دستگاه کپی، تعمیر و تعویض رولر دستگاه کپی و …. .

  خدمات مرکز تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا با گارانتی

  در صورت نیاز به مواد مصرفی می توانید با تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا با گارانتی تماس گرفته تا قطعات مصرفی برای شما  مشتریان گرامی ارسال گردد. تمامی خدمات نمایندگی دستگاه فتوکپی توشیبا در محل دستگاه فتوکپی توشیبا انجام می گردد. بعد از تماس شما مشتریان گرامی با نمایندگی دستگاه فتوکپی توشیبا کارشناس نمایندگی دستگاه فتوکپی توشیبا کمتر از دوساعت در محل دفتر شما حاضر می گردد و تمامی اشکالات دستگاه فتوکپی توشیبا که شما به کارشناس نمایندگی  دستگاه فتوکپی توشیبا اظهار می نمایید رفع نماید.

  پس از پایان تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا شما مشتری گرامی توسط کارشناس نمایندگی دستگاه فتوکپی توشیبا کارشناس نمایندگی دستگاه فتوکپی توشیبا به شما فاکتور نمایندگی دستگاه فتوکپی توشیبا را همراه با ضمانت نامه  رسمی نمایندگی دستگاه فتوکپی توشیبا ارائه می دهد. گارانتی تعمیراتی نمایندگی دستگاه فتوکپی توشیبا شامل تمامی قطعات تعویض شده در فاکتور می باشد که بیست  هزار برگ از کنتور بعد از تعمیر الی شش ماه گارانتی تعویض قطعات دارد و نمایندگی دستگاه فتوکپی توشیبا در صورت هرگونه اشکال در دستگاه فتوکپی توشیبا بعد از تعمیرات نمایندگی توشیبا موظف است بدون هیچ گونه هزینه رفع ایراد کند.

  تشخیص عیوب رایج در دستگاه فتوکپی توشیبا

  بعد از تشخیص عیوب دستگاه فتوکپی توشیبا توسط تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا با گارانتی بلافاصله نمایندگی  TOSHIBA قطعه معیوب را تعمیر در صورت نیاز تعویض کرده و دستگاه فتوکپی TOSHIBA را با گارانتی نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا خدمت شما مشتریان گرامی نمایندگی TOSHIBA ارائه می دهد.

  عیب‌یابی و تعمیر Discharge دستگاه کپی توشیبا
  عیب‌یابی و تعمیر Blank Lamp دستگاه فتوکپی توشیبا
  عیب‌یابی و تعمیر DEVELOPER Unit دستگاه کپی توشیبا
  عیب‌یابی و تعمیر Dram Unit دستگاه کپی Toshiba
  عیب‌یابی و تعمیر Paper Feed Unit دستگاه کپی توشیبا
  عیب‌یابی و تعمیر Fusing Unit دستگاه کپی توشیبا
  عیب‌یابی و تعمیر MC Charger دستگاه فتوکپی توشیبا
  عیب‌یابی و تشخیص قطعات معیوب دستگاه کپی توشیبا
  عیب‌یابی سریع و فوق تخصصی کپی توشیبا

  عیب‌یابی و تعمیر Sorter دستگاه کپی توشیبا
  عیب‌یابی و تعمیر Finisher دستگاه فتوکپی توشیبا
  عیب‌یابی و تعمیر Stapler Unit دستگاه کپی توشیبا
  عیب‌یابی و تعمیر Main Board دستگاه کپی توشیبا
  عیب‌یابی و تعمیر AC Power دستگاه کپی Toshiba
  عیب‌یابی و تعمیر DC Power دستگاه کپی توشیبا
  عیب‌یابی و تعمیر مسیر خروج کاغذ
  عیب‌یابی و تعمیر بوردهای الکترونیکی دستگاه کپی توشیبا
  عیب‌یابی و تعمیر سیستم هیتر / heater کپی توشیبا

  عیب یابی، تعمیر و سرویس Scan Unit دستگاه کپی توشیبا
  عیب یابی و تعمیر Transporter Unit دستگاه کپی Toshiba
  عیب یابی و تعمیر Paper Stop Unit دستگاه کپی توشیبا
  عیب یابی و تعمیر Optical Unit دستگاه فتوکپی توشیبا
  عیب یابی و تعمیر SPF دستگاه کپی توشیبا
  عیب یابی و تعمیر ADF دستگاه فتوکپی توشیبا
  عیب یابی و تعمیر Duplex دستگاه فتوکپی توشیبا
  عیب یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات مکانیکی کپی
  عیب یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات الکترونیکی کپی

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 21

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Call Now Button
  error: Content is protected !!