تعمیر فتوکپی توشیبا

5
(2)

تعمیر فتوکپی توشیبا

تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی توشیبا، یکی از مهم ترین کارهای کارشناسان تعمیر فتوکپی توشیبا میباشد. چرا که در مرحله ی اولیه باید قطعه ی فیوزینگ دستگاه کپی توشیبا شناخته شده. و سپس علت خرابی آن قطعه را پیدا نموده. و در نهایت اقدام به تعمیر قطعه ی فیوزینگ دستگاه کپی توشیبا نمود. همانطور که گفتیم علت اصلی گرم شدن کاغذ رد شدن آن از زیر قطعه ی فیوزینگ در دستگاه کپی توشیبا میباشد. قطعه ی فیوزینگ در دستگاه کپی توشیبا متشکل از المنت گرم کننده و فیوزر فیلم میباشد. از آنجا که این قطعه در گذر زمان ممکن است دچار تحولاتی گردد. تعمیر قطعه فیوزینگ در دستگاه کپی توشیبا نیازمند تخصص کافی در این زمینه بوده. و تنها افراد خبره ی نمایندگی های توشیبا قادر به تعمیر این قطعه هستند.

TOSHIBA

فرم سفارش آنلاین تعمیر فتوکپی توشیبا:
  تعمیر فیوزینگ دستگاه پرینتر توشیبا 

  مقاله ی جامع و کامل در مورد فیوزینگ دستگهای توشیبا رومیزی و ایستاده:

  وظیفه ی یونیت فیوزینگ در دستگاه کپی توشیبا

  این یونیت وظیفه پخت متن آماده شده در دستگاه  کپی توشیبا ،را روی کاغذ بهده دارد. به عبارتی ساده تر کار پرس متن با حرارت بالا، را بروی کاغذ انجام می دهد. قسمتهای مختلف فیوزینگ دستگاه کپی توشیبا:

  1. هاترولر hot roller
  2. پرس press
  3. لامپ هیتر  lamp heater
  4. ترمیستور thermistor
  5. ترمیچرفیوز
  6. چرخ دنده ی سرهیتر
  7. بوش هیتر
  8. ناخنک

  وظیفه ی هاترولر و پرس و لامپ فیوزینگ دستگاه کپی توشیبا:

  کاغذ پس از درج تونر و تصویر بر روی خود به صورت خام ،به قسمت فیوزینگ دستگاه کپی توشیبا میرسد. در این قسمت لامپ داخل هاترول قرار دارد،و پرس نیز همزمان با هاترولر به وسیله چرخ دنده ی هاترولر می چرخد و کاغذ را بعد از پخته شدن از خود عبور می دهند . لامپ هیتر با درجه ی حرارتی معادل 240 درجه ی فارنهایت، در هاترولر قرار دارد که باعث گرم شدن هاترولر و پرس می شود که این مساءله باعث پخته شدن تونر بر روی کاغذ می شود. زمان آماده شدن در دستگاه کپی توشیبا را فیوزینگ دستگاه کپی توشیبا معین می کند. یعنی هر چه سریعتر لامپ هیتر گرم شود ، دستگاه سریعتر  آماده می شود. که این زمان در دستگاههای رومیزی بیشتر و در دستگاههای ایستاده یا سرعت بالا کمتر است. به دلیل اینکه دستگاههای سرعت بالا دو عدد لامپ هیتر دارند به دلیل سرعت بیشتر کپی برداری.

  وظیفه ترمیستور و ترمیچر فیوز دستگاه کپی توشیبا:

  زمانی که با فرمان مین برد لامپ هیتر روشن می شود ،با بالا رفتن درجه ی حرارت به درجه ی حرارتی که در مین برد تعریف شده باید به وسیله ی ترمیستور که چسبیده به هیتر قرار دارد. درجه ی حرارت تعریف شده حس می شود. و ترمیچر فیوز قطع شده و لامپ خاموش می شود. و قبل از اینکه به نقطه ی صفر برسد دو مرتبه ترمیستور به مین برد اعلام کرده و مین برد با برقراری دوباره ی ترمیچر فیوز لامپ را روشن می کند. این روال تا اتمام کپی برداری ادامه دارد. اگر لامپ یکسره کار کند در طول کپی برداری این اتفاق می افتد ،که فیوزینگ دستگاه کپی توشیبا ذوب می شود و مین برد دچار اشکال می گردد.

  بخاطر این موضوع که این اتفاق نیافتد در آی سی مربوط به فیوزینگ  دستگاه کپی توشیبا که در مین برد قرار دارد فرمانهای اعلان خطا وجود دارد. در صورت خرابي در هر قطعه ي فيوزينگ نمايندگي توشيبا اورجينال قطعه را با گارانتي به شما مشتري عزيز ارائه مي دهد. فرمانهای مربوط به خطای فیوزینگ: هنگامی که چراغ آچار چشمک زن روشن شد ابتدا دکمه ی 8وC را همزمان نگه داشته اگر کد C 44،روی پنل ظاهر شد. بعد از اطمینان از سالم بودن قطعات در فیوزینگ از جمله ترمیستور دستگاه کپی توشیبا  را خاموش کرده و دکمه ی صفر را همزمان با 8 گرفته و دستگاه را روشن می کنیم ،سپس کد 400 را داده و صفر می کنیم و دستگاه کپی توشیبا را  روشن و خاموش کرده تا ایراد برطرف شود.

  یونیت فیوزینگ دستگاه فتوکپی توشیبا
  یونیت فیوزینگ دستگاه فتوکپی توشیبا

  واحد های تعمیر کپی توشیبا

  مرکز تعمیر فتوکپی توشیبا واحدها و نمایندگی هایی ،مخصوص و مجهز به انواع قطعات اورجینال و وسایل های تعمیر حرفه ای میباشد،کارشناسان این مجموعه از میان افراد خبره و متخصص انتخاب شده و توانایی تشخیص مشکلات دستگاه و سپس تعمیر تمامی قطعات دستگاه کپی توشیبا را در کمترین زمان ممکن دارا میباشند. خدمات این مجموعه در واحدهای مجزا به کاربران گرامی ارائه می گردددر این بخش به ذکر عناونین هر یک از واحدهای تعمیر فتوکپی توشیبا می پردازیم. تمامي قطعات نمايندگي تعمیر فتوکپی توشيبا داراي گارانتي ٢٠ هزار برگ يا شش ماه مي باشد.

  ناخنک: قسمت آخر فیوزینگ ناخنک آن می باشد، اصولا هر فیوزینگ از 3 الی 6 ناخنک با فنر دارد که کار هدایت کاغذ به بیرون را انجام می دهد. نمايندگي تعمیر فتوکپی توشيبا ،با كارشناسان مجرب و متخصص آماده ي پاسخگويي به شما مشتريان گرامي در هر ساعت از شبانه روز هست.

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 2

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  Call Now Button
  error: Content is protected !!